Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsön átutalása...

Személyi kölcsön átutalása másik számlára?

Figyelt kérdés
Valószínű személyi kölcsönt fogok felvenni a bankomnál ami a BudapestBank. Kérdésem az, hogy a felvett összeget pl 1 millió forintot eldönthetem, hogy hova utalják el tehát melyik bank, melyik számára és nevére? Vagy ezt mindenképpen én kapnám meg és utána használhatom fel arra amire szeretném?
2019. júl. 22. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Kétheted más banknál vezetett számládra, de akkor valószínűleg magasabb kamatot kell fizeti. Azt viszont nem értem, hogy az ilyen részletkérdéseket miért nem a bankkal beszéled meg.
2019. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak saját bankszámládra kaphatod meg - más nevére nem fognak utalni személyi kölcsönt, így ha tartozol valakinek pl. akkor előbb Neked elutalja a bank és utána Te azt csinálsz vele, amit akarsz.
2019. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen, pont ezt szeretnem elkerulni, hogy ne nekem utaljak, mert millios forintnal a kuldes az draga, illetve ha levennem azt a millios penzt a szamlamrol az is nagyon draga.
2019. júl. 22. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:

SZEMÉLYI KÖLCSÖN. Neked személyesen. Nem hüle a bank, hogy saját maga ellen dolgozzon - az utalást majd szépen megfizetteti Veled. Amúgy nem is utalhat másnak, csak Neked, hiszen Te vagy a kérelmező.

Gondolj bele: Gipsz Jakab személyi kölcsönt vesz fel, mely a Cofidishez megy - ez bankon belül (ott is vannak hivatalos előírások) sem lenne nyerő.

2019. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!