Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MasterCard Junior bankkártyám...

MasterCard Junior bankkártyám van, a szüleim látni fogják, ha veszek valamit az interneten?

Figyelt kérdés
Úgy értem, fognak kapni értesítést, ha lement a pénzem vagy csak én látom, hogy mire költöttem és mikor?

2019. júl. 23. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18 és a te neveden van a számla, nem. Ha nem vagy még 18 elképzelhető, hogy látják.
2019. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem látják. Belépéshez HAZ kód kell, plusz számlaszám és jelszó, egyenleglekérdezéshez kártyaszám és titkos kód. Persze ezek elérhetők, nálatok van minden papír, tehát ha akarja meg tudja nézni. Én is figyelem a pénz mozgást, de mindent megbeszélünk. Inkább csak az ösztöndíj, mbér miatt vagyok kíváncsi.
2019. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2019. júl. 23. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!