Autó biztosítás?

Figyelt kérdés
Nemsokára autót vásárolni. A kereskedő elrendezné nekem a biztosítást. Ő fogja látni, hogy okoztam e balesetet? Szóval fog látni bármit is az elmúlt dolgokról?

2019. okt. 28. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Te fogod neki elmondani. Ő csak egy webes felületet fog kitölteni (pl. Netrisk) Te diktálod a dolgokat, majd a találatok közül kiválasztod a neked tetszőt.
2019. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi van ha okoztam mondjuk balesetet, de nem azt mondom?
2019. okt. 28. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor bebuksz mikor szerződést köt veled a biztosító. Rendesek általában, nem jelentenek fel biztisítási csalásért, csak a megfelelő tatifájú összegre kötik a biztosítást.
2019. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valótlant közölsz, úgyis frissül a BM adatbázisból azonnal... nem lehet sumákolni.
2019. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt is tudni fogja melyik autóval okoztam kárt?
2019. okt. 29. 07:31
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
A kereskedő (a biztosításkötés közben) nem fogja megtudni, hogy egyszer gtk-ra törted azt az autót, amit éppen beszámított.
2019. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Béci, ez így van. Csak akkor tudja meg, ha egy kicsit utánanéz. Bár ennek nem nagy a valószínűsége. A beszámított autót úgyis átnézik majd a továbbadás előtt, akkor úgyis kiderül. Ráér addig izgulni, hogy mi lesz a következmény 😁
2019. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem lett gtk ra törve egyáltalán. Csak törve lett kicsit.meg lett javítva tavaly. Átnézte kereskedő, beveszi az autót. Csak nem tudja hogy kicsit törve volt. Egyébként első sárvédő volt behorpasztva.

Új sárvédő kellett rá. Csak ha az új autóra köti a biztosítást, hülyén venné ki magát ha látná hogy törve volt ez az autó.

2019. okt. 29. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!