Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 16 évesen saját vállalkozás?

16 évesen saját vállalkozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár éve megfordult a fejembe hogy mi lenne ha nem mint diákmunkás vagy alkalmazott hanem mint akár tulajdonos. Magasra törő álmok,elhivatott voltam,dehát nyilván letörték a szárnyam evvel kapcsolatban. Pár napja olvasgatok utána hogy valójában ennyi idősen,lehet saját vállalkozást indítani. Megéri? Jobban mondva,megéri 16 évesen befektetni egy olyan dologba ami nem biztos és lehet akár 18 évesen azt a pénzt belefektettem volna egy kocsiba? Én elhivatott vagyok valójában de ugy érzem ez olyan dolog amiben talán tudnak segíteni.

2020. jan. 24. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Beszéld át egy könyvelővel hogy ami szerinted jó ötlet, az valóban az-e.

Off: Nem tudom szó nélkül hagyni, a mondatait milyen zavarosak, időnként hiányzik az állítmány is. Próbálj meg többet olvasni, sokat segít. Akár a tervezett vállalkozással kapcsolatban.

2020. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
ööö hát mi lenne az alap koncepció amivel vállalkozni akarsz? Konkrétan mi lenne a tevékenységed?
2020. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak nem egyedi pólókat akarsz értékesíteni Szlovákiából?
2020. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező.


Örömmel hallom hogy te is szeretnél vállalkozást nyitni, ezek szerint te is szeretnél anyagilag független lenni.

De viszont ennek vannak követelményei


- Ügyfélkapu nyitás

- Vállalkozói számlaszám (Bankkártya)

stb...

Ügyfélkapu nyitást akár 14-18 éves is nyithat, ehhez be kell menni ügyintéző irodába, hajrá.

A többit nem tudom xD

2020. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!