Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Az egyik biztosítónál alkuszké...

Az egyik biztosítónál alkuszként alkalmaznának. Ehhez kötvényt kellene vennem, minimum összeg 50ezer Ft. Hosszú távon meg lehet ebből élni?

Figyelt kérdés
Egy hosszú előadáson voltam lakáson, ahol elmondták, hogy ez miért szép és nagyon jó. Ami zavart, hogy 8 általánost sem végzett emberek voltak még ott rajtam kívül mint "kollégák", illetve mesés összegekről volt szó, viszont így nem értem, miért nem jelent be akkor a cég fix bérre, és miért kell neki, hogy vállalkozó legyek? Ennyi kockázatot nem mertnek vállalni, ha már hisznek bennem?
2020. febr. 8. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy sima hitvány ügynökmunka. Ahol eleve úgy kezdődik a történet hogy rád akarják sóznia terméküket, és csak akkor dolgozhatsz náluk, azoktól menekülni kell.

Keresik a palimadarakat.

2020. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a munkahely, ahol úgy kezdik, hogy te fizess, az mind komolytalan.
2020. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A "munkáltató" nem bizik annyira a saját termékében, szolgáltatásában, hogy a havi eladàsokból ki tudja fizetni a minimálbért es járulékait, akkor inkább hagyjad.Más ...... verni a csalánt könnyű , de ezen felül még legyél Te is 100% sajàt termék használó, mert csak úgy vagy hiteles. Viszont legalabb nem látszik eredmenybeszamoloban hogy a nettó árbevételből mennyi az amit az újdonsült katas egyszalàmlàs jutalek ügynök saját és családja vagy jóbárátjàra való rábeszéléssel generálta a termék tisztán piaci helyzete helyett.


Ebből nem fogsz megélni jó eséllyel, azért is keresnek folyamatosan embert és lesz pü-i tanácsadó a főállású takarító is 8 általánossal is akár.

2020. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyet se hallottam meg. Ezt fuggo ugynokkent mondom.
2020. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!