Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Tesco biztositásnál ha beteg...

Tesco biztositásnál ha beteg leszek, mikor kell bejelenteni a betegség elején, vagy a végén?

Figyelt kérdés
az a gond hogy csak 60 napos betegálomány fölött fizet, igy nem tudom, hogy érdemes e az elején bejelenteni, mert nem tudom lesz e 60nap. ha azonban hatvan napon tul vagyok s bejelentem nem lesz e az hogy már késő? (volt olyan ugyem korábban, hogy azzal ráztak le hogy 30 napon belul kell bejelenteni s azon már tul voltam.)
2020. febr. 23. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig minél hamarabb be kell jelenteni, legfeljebb majd azt mondják, hogy a végét is jelezd.
2020. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem tehát akkoramikor betegálománybe beleerulok bejelentem, max ha nem érem el a 60 napot akkor nincs semmi. Köszönöm. A korább emlitett ugynél azonban nagyon szemetek voltak. Felhivtam őket az elején s telefonon közölték a végén kell bejelenteni. Én naivan hittem nekik, erre mikor a vége volt ez lett. Akkoriban még nem volt ilyen hogy minőségbiztositásbol rögzitik igy semmire se mentem vele hogy telefonon valaki ezt meg azt mondta. Ma már azt se hiszem el amit a biztositos kérdez, hanem sok más heyen is kérdezek. Persze a biztositosnál is, de ugy tekintem, hogy amikor válaszol valamit, az csak egy lehetőség, hogy igaz.
2020. febr. 23. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Legjobb írásban (e-mailben) is bejelenteni, akkor nem tudnak belekötni.
2020. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!