Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Párommal életbiztosítást...

Párommal életbiztosítást szeretnénk kötni, de nem vagyok jártas a témában. Melyik biztosítót ajánljátok? Szeretném ha fizetne is.

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
kerüld a unit-linked típusú biztosításokat, az elég agresszív ügynökök csak a csili-vili részleteket említik, a hátulütőket nem.
2020. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

UL-lel nincs probléma HA!!! alaposan megismered és nem hagyod hogy rossz terméket, rossz feltételekkel tukmáljanak.

Nekem is van, köszönöm szépen gyarapszanak, mert értek hozzá.


Ha kockázati életbiztosítás, akkor lényeg hogy nagy cég legyen, ne CIG, vagy ilyesmi.

2020. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Normálisabb helyeken az életbiztosítás a kockázati életbiztosítást jelenti, ami nem pénzgyűjtögetős, hanem olyan mint a lakásbiztosítás. Szerintem a kérdező is erre gondolt, nem a unit-fosra. A neten nem nagyon vannak fent róla adatok konkrét összegekkel, de mondjuk ilyen nagyságrendekben lehet valakinek biztosítást kötni, mint amiket itt találsz:

[link]


18-35 éves ember havi 4800 forintért kap olyan biztosítást, hogy a kedvezményezettje kap 10,5 milliót ha meghal pl betegségben, 21 milliót ha meghal balesetben, 31,5 milliót ha meghal közlekedési balesetben.


De ez csak egy bank ajánlata volt. Érdemes ajánlatot kérni több helyről is, biztosítóktól is.

2020. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
[link] - elég olcsó "flottás" biztosítás.
2020. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Az ID csatornán 1mást teszik el láb alól. Általában 40-50-60 év a vége. Rács mögött.
2020. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabor Makay válasza:
Én pénzügyi tanácsadó vagyok, keress bátran a témában
2020. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!