Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen életbiztosítást kössek...

Milyen életbiztosítást kössek és melyik biztosítót ajánljátok hozzá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Részemről semmilyet. Én már két életbiztosítást "buktam" úgy el, hogy a futamidő végén kevesebbet kaptam mint amit befizettem. Dögöljön meg az összes biztosító! Inkább tedd bankba kamatozni.
2011. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon mellényúlhattál a két biztosítással.

Én adnék fel egy hirdetést, hogy "biztosítást szeretnék kötni, várom az ajánlatokat"

Meghallgatnék 6-7 ajánlatot, esetleg valakivel együtt, aki jobban ért a pénzhez, és döntenék.

Vagy menj be egy pénzügyi tanácsadóhoz, csak vigyázz, független legyen.

Nekem eddig lejárt 2 otp-s és most egy aktív allianzos biztosításom van, én nem panaszkodom.

2011. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előszöris mi a célod? Kockázati védelem, vagy elsősorban megtakarítás, esetleg mindkettő? Mi a legfontosabb; a jó hozam, a belátható futamidő? Budapesti vagy? Privit is írhatsz, mert azért a pénzügyei mindenkinek elég személyes téma!
2011. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A megtakarítás része érdekelne leginkább, minimális kockázati résszel (még csak 25 vagyok, de szerencsére félre tudok rakni erre a célra havi 40-50 ezret). Ezek tudatában mit ajánlanátok?
2011. márc. 7. 01:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan megtakarítási formák,amelyet napi szinten tudsz te is követni neten! Ez nagyon fontos szerintem, hisz minden mellébeszélés elkerülhető!

Ha gondolod segítek kiválasztani a legjobbat számodra.

Írj privit

2011. márc. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha havi 40-50e Ft-t meg tud takarítani, akkor tudom ajánlani egy barátomat, aki ezzel foglalkozik. Nekem egy olyasmi szerződést ajánlott, aminek a minimum éves díja 240e Ft, tehát ez úgy látom rendelkezésre áll, emellett lehet több biztosított is, bár ez a szerződés inkább befektetés, mint biztosítás. Van egy nagyon jó ügyfélbónusza a 6. 10. és 15. év a rendszeresen fizetett éves díjak után jár azt hiszem 25%, majd 50% végül pedig 100% bónusz. Emellett netes, telefonos árfolyamfigyelés van, tőkéjét védi. Nekem is nála van biztosításom, egy 120e Ft-os éves díjas szerződésem, 2 hónapja remélem 10 év múlva jól járok:) Ha Debrecen vagy közelében tartózkodik lesz egy vacsorával egybekötött rövid tájékoztató a biztosításokról, megtakarításokról, nyugdíjhelyzetről 17én. Ha érdekli megadhatok egy telefonszámot.
2011. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Telek Zoltánné ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy aktuális-e még a válaszadás. Én pontosan ilyen kérdések miatt kezdtem el foglalkozni a biztosítókkal, hozamokkal, visszafizetési

2011. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Telek Zoltánné ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy aktuális-e még a válaszadás. Én pontosan ilyen kérdések miatt kezdtem el foglalkozni a biztosítókkal, hozamokkal, visszafizetési garanciákkal. Ha gondolod, megoszthatom veled a tapasztalataimat. Írj privit.

2011. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni, én is minimális kockázattal kerestem anno biztosítást, illetve megtakarítási formát. Én találtam is, ennek több éve, azóta - mivel jobban beleástam magam a témába - egyre biztosabb vagyok abban, hogy jól döntöttem! Egy megbízható cég számomra megfelelő programját indítottuk el egy alkusz barátom segítségével.

A biztosító nevét nem írom ki ide, nem szeretném, ha kitiltanának, pedig szívesen segítenék. Privi?

2011. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugyan ezen gondolkodtam én is, rengetegféle ajánlat van. Nem szabad senkinek sem hinni aki "segítséget" kínál, mint a hiénák ugranak a jutalékra.
2012. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!