Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogy látjátok? Melyik az a...

Hogy látjátok? Melyik az a biztosítás, amit az átlagos magyar ember ki tud használni, és szívesen használja, vagy éppen használnia kéne? Gondolok nyugdíj biztosítás egyéb megtakarítás CASCO jogvédelem egészségbiztosítás hitelb

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 10:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy átverés. Azt mondtam, hogy lehúzás. Ahhoz pedig kérek forrást, hogy a KGFB és a Casco károk után minden esetben fizetnek a biztosítók ;) Egyrészt ritka, hogy kifizessék a teljes kárt, másrészt ha ki is fizetik egyszer egy utópisztikus világban, akkor a biztosítási összegek is emelkednek. Egy biztosító rosszabb, mint egy kaszinó, mert utóbbit meg lehet verni, előbbi pedig puszta szerencse, vagy inkább szerencsétlenség, hogy veled történik valami rossz, de a konstans rossz (biztosítási díj) miatt kevésbé lesz az a valami rossz olyan kellemetlen (pl egy összetört autó).
2020. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az összeget, amit te biztosításra költesz, én inkább megtakarítom, és befektetem.
2020. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!