Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Generalinál megéri e belevágni...

Generalinál megéri e belevágni a biztosítási ügynökségbe egyéni vállalkozóként katas adózással?

Figyelt kérdés
Lehet e ezzel jol pénzt keresni, anélkül hogy rámenne mindenem? Vagy csak beetetés volt a mentor részéről? Persze dolgozni kell, de megéri e, illetve hogyan lehet uj ügyfeleket szerezni aki kötne biztosítást?
2020. jún. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A barátaid ismerőseid körében kell tukmálni a biztosítást. Én biztos nem áldoznám fel a szociális hálómat ilyenért. Az egyik leggerinctelenebb megvetettebb foglalkozás az ilyen biztosítóügynökösködés.
2020. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Allianzos függő ügynök vagyok évek óta, gyakorlatilag ugyanaz amit írsz csak más cég. Ezek ezért nem a hárombetűs "nemalkusz", itt van általában címanyag, meglévő ügyfelekkel kell a kapcsolatot tartani (és terméket ajánlani) és igények is vannak. Barátoknak rokonoknak nem kell tukmálni semmit (nem is lehet...).

Ha minden nap foglalkozol vele (ha van miből) akkor százezreket lehet keresni. Persze a rutin kell. Azokkal meg ne foglalkozz mint az első.

2020. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fickó akivel beszéltem az interjú során, ő azt mondta hogy a a második hónapban egy életbiztosítást már meg kell kössek a ismerősi körömben, szóval itt náluk van ilyen
2020. jún. 24. 06:09
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Elmesélem a történetemet. Én egy másik cégnél dolgoztam 3 hónapot, mint biztosítási ügynök, rengeteg pénzembe fájt. Vállalkozás elindítási havi 50 ezer+ amíg nincs szerződésed, addig eltartani magadat hónapokig zsebből.

Kb 20-an kezdtük el a 2-3 hetes tanfolyamot az elején. Ott is a baráti körből kellett volna hozni az első szerződést, ami 19 embernek nem sikerült. A 3 hónap alatt amíg ott voltunk a 20 emberből 1 db-nak lett szerződése, de neki rengeteg. Privát bankár volt a srác, aki áthozta az ügyfeleit a biztosítóhoz, rengeteget keresett. A maradék 19 ember meg szóródott le a 3 hónap alatt és a végén kb 4-en maradtunk a 20ból. A 3. 0-ás hónapra untuk meg és végül az az 1 srác maradt csak ott. Magyarán 20-ból 1-nek sikerült, de neki is csak a kapcsolatai miatt. Ha el szeretnéd költeni a megtakarításodat és el szeretnéd veszíteni a baráti körödet a tukmálás miatt, akkor hajrá. Nekem tanulópénznek jó volt, soha többet sales és tukmálás.

2020. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
annyival árnyalnám, hogy 0-ról valóban iszonyat nehéz, de igenis be tud indulni. Ismerősök, rokonok, meg tabu, azon elfogynak és úgyse kötnek max lakást... de ezt már leírtam feljebb. Akinek nem való valóban kihullik. Nálunk is van mindig morzsolódás, de náluk azt látom nem is dolgoznak. Más is nulláról kezdte, kapcsolati háló nélkül és egyik legtöbb pénzt keresi a csapatban, mert telefonál, abból találkozó lesz abból meg hullik ki kötés. Heti 1-2 találkozóból semmi se lesz kezdőként.
2020. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. jún. 24. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!