Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Biztosítási jogviszony (TB),...

Biztosítási jogviszony (TB), ha megszűnt, kiléptem a munkahelyemről akkor miért nem jelzi az ügyfélkapuban a munkaviszony végét? Nem jelentettek ki?

Figyelt kérdés
Ha megnyitom az ugyfelkapum, akkor ketto olyan munkahelyem is van a multban, ahonnan mar kileptem, de nem jelzi a kilepes idejet, magyarul meg be vagyok jelentve, pedig fizut mar nem kapok. Az osszes masik munkahelyemnel ahonnan kileptem, jelzi, de kettonel nem. Miert lehet ez? Akkor nem kell fizetnem a tbm?
2020. júl. 3. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Én irodában dolgozom, ez mostanában nálumk is probléma, vidd be a kilépőpapirjaidat aTB-hez és akkor ők majd lezárják.
2020. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Sajnos fos a rendszer. Nekem egy rakás ilyen emberem van, akiket bár kijelentettünk, a nav még mindig nyitott jogviszonyt kezeli. kezemben a 1041-es kijelentő, navos nyugta, minden, mégis nyitottnak jelzik a jogviszonyt.
2020. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!