Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Megint megadta egy ismerősöm...

Megint megadta egy ismerősöm a telefonszámomat egy biztosítási ügynöknek, hogyan tudnám kezelni a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Nem is értem egyébként ez az ismerősöm honnan vette a telefonszámomat, mert sosem adtam meg neki... na de ha már keresni fog a héten a tipikus dumával hogy rengeteg ügyfele van és csak most ért rá felhívni, gondoltam felkészülten veszem fel a telefont.

Milyen kérdéseket tegyel fel neki amivel zavarba hozhatom?

Milyen kötelezettségei vannak az MNB felé, amiket be kell tartani? Pl rögzített hivás

Milyen kifejezéseket nézzek át?


Bármi jöhet, amivel hiteltelenné tehetem egy 5 perces beszèlgetés alatt. Köszi!


Egyébként a német, 3 betűs profi cégről van szó ismèt :D


Amúgy nincs valami szabály erre hogy ha nem én adom meg neki a számomat akkor nem hivhat fel értékesítéssel kapcsolatos témával?


Ti hogyan rázzàtok le őket? :D



2020. júl. 8. 14:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha a barátod adta meg ajánlás útján, akkor jogosan van nála a számod.

Nem kell hiteltelenné tenni meg megalázni szerintem. Egyszerűen felveszed, amikor elkezdi a mondókáját, akkor leállítod, mondod neki, hogy ismered a céget, de nem érdekel az ajánlat és lerakod. Ennyi.

2020. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is felesleges törnöd magad. Megmondod az ügynök ék, hogy tudod miről van szó és nem érdekel a dolog.
2020. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem adtál engedélyt a barátodnak, hogy megadja a számodat bárkinek is, akkor azért én vele is elbeszélgetnénk... mifelénk ez úgy működik, hogy ha valaki tőlem egy barátom számát kéri, akkor én elkérem az övét és eljuttatom a barátomhoz, hogy ő keres, hívd fel ha akarod. Vagy megkérdezem, hogy kiadhatom-e a privát számát.

Az ügynökkel meg felesleges szájkaratéznod, valószínűleg felkészültebb, mint te. Ha nem érdekel az ajánlata, zárd rövidre a dolgot, mondd meg neki hogy nem érdekel és kérd meg, hogy törölje a számodat, mert nem vagy kíváncsi a jövőben sem az ajánlataira. Vagy mondd, hogy majd keresed, ha érdekel a dolog.

2020. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Közöld vele, hogy NEM ÉRDEKEL és kész. Mit kell itt játszmázni??? Felnőtt vagy, nem? Nőjj fel!
2020. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Miután bemutatkozik, kérdezz vissza a nevére, a cége nevére, kérdezd meg milyen jogon kezelik a telefonszámod, mert hogy a tied egy privát telefonszám, kérdezz rá ki a felettese, ki a cége belső adatvédelmi felelős mi az ő elérhetősége. Ezektől 90% hogy össze rottyantja magát.
2020. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Miért az értékesítőt kell megszivatni? Ebben a történetben az ismerősöd az idióta, nem a munkáját végző értékesítő! A haverodat szivasd meg!
2020. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
Az értékesítő egy bohóc, egy mlm ügynök. Nehogy már őt védd!
2020. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Az értékesítő egy ember, aki végzi a munkáját. Miért ne védeném?

Te mit szólnál, ha valaki csak azért lenne tajt paraszt veled, mert nem szimpatizál a foglalkozásoddal?

2020. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem mennék el lehúzós bohócnak. Az őfaubé értékesítősdi nem munka, nem foglalkozás. Kóklerek, akik le akarják nyúlni a pénzed.
2020. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Tartom magam ahhoz, hogy aki "ismét" kiadta a telefonszámát, az a hunyó a dologban. Mindenki a maga viselkedéséért felelős. Ha a kérdező paraszt módjára viselkedik, az őt minősíti, nem a másik felet. Ahogy téged is minősít az, ahogy másokról ismeretlenül beszélsz.
2020. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!