Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Megint megadta egy ismerősöm...

Megint megadta egy ismerősöm a telefonszámomat egy biztosítási ügynöknek, hogyan tudnám kezelni a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Nem is értem egyébként ez az ismerősöm honnan vette a telefonszámomat, mert sosem adtam meg neki... na de ha már keresni fog a héten a tipikus dumával hogy rengeteg ügyfele van és csak most ért rá felhívni, gondoltam felkészülten veszem fel a telefont.

Milyen kérdéseket tegyel fel neki amivel zavarba hozhatom?

Milyen kötelezettségei vannak az MNB felé, amiket be kell tartani? Pl rögzített hivás

Milyen kifejezéseket nézzek át?


Bármi jöhet, amivel hiteltelenné tehetem egy 5 perces beszèlgetés alatt. Köszi!


Egyébként a német, 3 betűs profi cégről van szó ismèt :D


Amúgy nincs valami szabály erre hogy ha nem én adom meg neki a számomat akkor nem hivhat fel értékesítéssel kapcsolatos témával?


Ti hogyan rázzàtok le őket? :D



2020. júl. 8. 14:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%
Téged meg az minősít, hogy lehúzást munkának nevezel.
2020. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
19%

De hallod mit szólnál, ha adnál neked egy évig havi 50 ezret, majd év végén én fizetnék neked 500 ezret! Ugye mekkora biznisz?

Annyi, hogy a szerződéskötéskor ki kéne fizetni egy kisebb összeget az adminisztrációra. Remélem, megérted

2020. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
Adnál nekem* :)
2020. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%
A mai világban az ember örül, ha van munkája. Nem bántok senkit azért, mert meg akar élni, még ha ez értékesítés is.
2020. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%
Mondtam olyat, hogy szálljon bele az ajánlatba? Nem. Azt mondtam, hogy lehet intelligensen nemet mondani, meg lehet ovis-paraszt módjára megszégyeníteni a másikat, ahogy a kérdező tervezi. És ez két nagyon különböző dolog!
2020. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%
Örül az ember, ha az a munkája, hogy lehúz másokat? Az igen.
2020. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%

Jó. Nálad ehhez a beszélgetéshez túl sötét van.

Akkor gyűjts még tippeket bunkóskodáshoz. Ahhoz értesz.

2020. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

ON: mielőtt írtad volna tudtam melyik cég, eltaláltam, ott menő az erőszakos ajánláskérés, az ismerősöd ne hibáztasd. Konkrétan lelkiismereti kérdést csinálnak ebből. Azt hallottam, a beszélgetés végén kérnek egy 10/? -t mennyi hasznos infót kapott, és ahányat szavazol annyi kontaktot kér... ha nem akarsz akkor az jön hogy mégse volt hasznos? stb.


Viszont amit tudni kell hogy amíg nem adsz marketing hozzájárulást, nem adhat el telefonba semmit, de nem is szoktak még, simán csak pénzügyi / gazdasági elbeszélgetést ajánlanak kötelezettségmentesen ami nem telemarketing és nem támadható, fent valaki ezt írta, téved. Akkor érdemes kicsit szórakoztatni ha te ténylegesen mondjuk közgazdász vagy vagy pénzügyi szakember, mert ezeknek az ügynököknek általában lövésük sincs csak a begyakorolt sémákon mennek végig élőben.


Az eladott termékkel se lenne baj csak amiket árulnak azok nem a legjobbak a piacon, pl UL megtakarításból ami itthon a legjobb TKM-esek közt van azokkal nincsenek szerződve. (Pl Allianzal sem).

2020. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha rövidre akarod zárni, mondd, hogy már van ügynököd ettől a cégtől. Azonnal eltakarodnak.
2020. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%

Az ugynok fel sem irhatja, el sem mentheti a telefonszamodat a te sajat irasos engedelyed (akar online) nelkul. A baratod meg sem adhatta volna, akar ot is lehetne tamadni adatvedelmi szabalysertes urugyen, de az ugynokot egyertelmuen.

Kezd azzal, hogy kitol van meg a telefonszamod, es mikor kaptak toled engedelyt a szemelyes adataid (a telefonszamod az) kezelesere. Aztan tiltsd meg nekik a hasznalatat, szolitsd fel az azonnali torlesukre. Ha nem teszi, online bejelenheted a telefonszamaval, aztan olyan buntetest kaphatnak erte, hogy ihaj.

2020. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!