Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Új kötelező biztosítás megköté...

Új kötelező biztosítás megkötésekor a régit automatikusan felmondom?

Figyelt kérdés
Jelenleg az UNION-nál kgfb-m, évforduló szeptember 19.-én lesz. Már kiküldték, hogy mennyi lenne a következő évi díja. Ellenben végeztem egy díjkalkulációt, és ugyanennél a biztosítónál maradva is kisebb összeg jött ki (nem értem miért). A kapott árajánlatot elfogadtam, kifizettem. Az árajánlat mellé volt csatolva lemondó nyilatkozat is. Tehát akkor nincs több dolgom?

2020. aug. 12. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha alkuszon keresztül intézed, az alkusz megoldja. Ha magadnak kötsz, akkor neked kell eljuttatnod a biztosítóhoz a lemondó nyilatkozatot.
2020. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanannyi lesz újrakötve is mint meghosszabbítva. Valamit elírtál a bónus besorolásnál. (Vagy nem, de a végére ugyanannyi lesz a díj) ennek ellenére majd légyszi írj ha mégsem, mert akkor nagyon csodálkozni fogok. :)
2020. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Jó, az is lehet, hogy most életbe lép valami kedvezmény nálad. :)
2020. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:
64%

Ahogy az első írta.

Én az Allianznál jártam úgy régebben ( valamiért nem díjazták a hűséget ), hogy olcsóbb volt lemondani és újrakötni, mint tudomásul venni a következő évi díjat.Már évek óta megszüntették ezt.

2020. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!