Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Cascos méregdrága tesztautóra...

Cascos méregdrága tesztautóra tudok kötni pluszba én is biztosítást?

Figyelt kérdés

Kölcsön fogok kapni az egyik cégtől, promózás céljából egy autót.

Lényegében nem tesztautó, rendszám van rajta, azonnal elvihető, viszont 60 millió ft az ára extrákkal.


Alá kell írjak egy papírt, ha bármi van, minimum 100.000ft-vagy 20% az önrész.



Sportautó fotós vagyok, ezzel foglalkozom, mellette vezetek is, 10 éves lassan balesetmentesen (pedig mindig taposom neki) autó bolond vagyok.


Viszont ilyen drága lovon még nem ültem, a saját autóm is 5 millió ft, össz vagyonom az autó negyedét nem teszi ki kb...


Tudok rá kötni plusz biztosítást?


Nem lesz baj valószínű, de nem merek játszani a sorssal.


2020. szept. 28. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló esetben elmentünk több biztosítóhoz és a fiókban kertünk egyedi ajánlatokat. Rég volt, nem emlékszem a számokra, de minden ajánlat nagyon drága volt, végül nem kötöttünk semmit.


Esetleg kérdezed meg a klienst, mennyibe kerülne, ha az ő biztosításukat tolnátok fel önrész nélkülire.

2020. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!