Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miért nem tudok regisztrálni...

Miért nem tudok regisztrálni az ügyfélkapumra?

Figyelt kérdés
Az ocsmányirodában azt mondták, hogy a jelszó legalább 8 karakterű legyen és legalább 2 szám legyen benne. De akármilyen jelszót adok még, mindig visszadobja, hogy "az új jelszó nem felel meg a formai követelményeknek" most mit csináljak?? Adjatok jelszótippeket vagy nem tudom. Hiába hívom őket, b..ák felvenni a telefont 😠
2020. dec. 4. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagybetű is kell bele.

Pl: J0Sk4p1st4 (jóskapista)

2020. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Miért nem tudok regisztrálni az ügyfélkapumra?"


Ügyfélkaput otthon nem tudsz regisztrálni, ahhoz SZEMÉLYESEN be kell menni egy kormányhivatalba és ott igazolni magadat a személyes okmányokkal (személyi, lakcímkártya). A jelszót is ott kell megadni.

2020. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 - de, meg lehet csinálni az előregisztrációt otthon, én is így csináltam. Aztán a kormányablakban csak aláírtam a már elkészült papírt és ennyi. Szép is lenne, ha ott kéne megadni a jelszavam :)
2020. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk! Belépni vagy regisztrálni nem tudsz???


Ahogy a 2-es is írja, a regisztrációt nem tudod otthonról megcsinálni.


De ha ezen már túl vagy, akkor tegyél a jelszóba valami speciális karaktert is. Pl. _ vagy * vagy ~ stb. stb.


Én elég sok amerikai pályázati oldalon vagyok beregisztrálva, ott alap, hogy a jelszóhoz kell kisbetű, nagybetű, szám és speciális karakter.

2020. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!