Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Minimálbérre vagyok bejelentve...

Minimálbérre vagyok bejelentve.. Létezik nekem való (egészség)biztosítás?

Figyelt kérdés

Hello, vendéglátósként mindig is minimálbérre voltam bejelentve, felmerül a kérdés, hogy egy esetleges tartósabb, komolyabb betegség vagy sérülés esetén mennyi pénzt kapnék... gyanítom nagyon keveset...


Az lenne a kérdésem, hogy

Létezik olyan jellegű biztosítás amivel esetleges betegség (rák stb) vagy sérülés esetén elfogadható összeget kapnék?


köszi



2020. dec. 29. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél félre , de különben van ilyen termeszetesen
2020. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, van. Erre az esetre több biztosító is kínál ún. összegbiztosításokat, amelyek arra szolgálnak, hogy egy súlyos betegség esetén finanszírozzák a megnövekedett kiadásokat és pótolják a kieső bevételt (a minimálbér után tényleg nagyon alacsony táppénzre számíthatsz, ha ez bekövetkezik).

Független biztosítási szakértőként ilyenekkel foglalkozom, ha gondolod, keress meg nyugodtan privátban.

2020. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 a.erika ***** válasza:
Üdvözlöm! Ha érdekli, szívesen elmondom a részleteket, az apróbetűs részekkel együtt természetesen!!! Pl. 40 elemű kiemelt kockázatú betegség - daganatos betegségek, agyvérzés, szívinfarktus, és hasonló betegségekre fizetünk, Ön mondja meg mekkora összeget szeretne kapni egy esetleges betegség esetén. Havi díja változó, a díjkalkuláció természetesen minden esetben ingyenes, telefonon történik, és online, telefonon is köthető. Remélem tudtam segíteni Önnek.
2021. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!