Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lakásbiztosítást szeretnék...

Lakásbiztosítást szeretnék kötni online netrisk-en keresztül. Van egy bejegyzés amit nem értek (ld. mgj.). Mi történik, ha nem jelölöm meg?

Figyelt kérdés
"Jelen szerződéskötéssel egyidejűleg megbízom a Netrisk Magyarország Kft.-t (Alkusz), hogy az általam elektronikusan kezdeményezett biztosítási szerződés megkötésénél az alkuszi megbízás és meghatalmazás alapján eljárjon."
2021. ápr. 26. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem csinálnak semmit.


Ugyanis a netrisk csak közvetítő - gondolom, ezt tudod...

Tehát ezzel a bejelöléssel bízod meg őket, hogy a te nevedben eljárjanak.

2021. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ők nem csinálnak semmit.

De attól én még meg tudom kõtni a biztosítást? Miért kellene bevonni a Netrisket? Milyen előnyei vannak?

2021. ápr. 27. 05:37
 3/4 anonim ***** válasza:

2: uramisten..... Akkor miért a netrisk-en keresztül intézed, ha nem akarod őket bevonni...??????


Nem értem, mit akarsz!

2021. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xswerdy ***** válasza:
akkor felkeresheted annak a biztosítónak a saját honlapját, akit a netrisk a legkedvezőbbnek mutat, és megkötöd ott.
2021. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!