Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötelezö gj.biztositásra nem...

Kötelezö gj.biztositásra nem fizet a biztosító. Kárt okoztam ittasan. Személyi sérülés nem volt. Viszont tölem kéri a 2 milliót amit kifizetett a másik két autóra. Az én autóm totálkáros lett.Mi van akkor ha nem tudok fizetni? Mit tehet a biztosító?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Be fogják hajtani ne aggódj.... Vagy egy behajtó cég. Vagy majd a bírósági végrehajtó.
2021. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy nem fizet, hiszen nem tettél meg minden tőled telhetőt, hogy elkerült a balesetet. (Ennél kevesebb is elég nekik, hogy ne fizessenek, pl ha januárban nyárigumival korzózol.)


Az irreleváns, hogy a te autód totálkáros lett, a biztosító nem a te károd fedezi, hanem azt, amit másoknak okozol.


A másik két autónak fizetett, rajtad meg be fogják hajtani. Tiltják a fizudról, a végén a házadat is ráterhelhetik.

2021. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Jó láttam, hogy valaki azt írta, hogy a jó k.r.va an.yádat, amiért ittasan vezettél, és kitörölték a hozzászólását?
2021. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Hat ha nem tudsz fizetni lepereli rolad, es ha perel akkor nem 2 millio lesz hanem annak sokszorosa. Aki ittasan vezet az ezt erdemli :) remelem megtanulod a lecket es into pelda leszel masok szamara is
2021. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Ismerős 800ezres tartozása a pereskedés végére 4 milla lett. Szóval tud rendesen feljebb kúszni az összeg.


És igen, tényleg volt egy k any. komment, amivel btw teljes mértékben egyetértek.

2021. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

De miért nem akarnál fizetni?

Piálni volt pénzed?!

2021. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

#3

Igen jól láttad. Kétszer is írtam. Egyszer csúnya szavakkal. Utána gyönyörűen, káromkodás nélkül.


És akkor is ugyanazt mondom... Valaki bele is halhat az ilyen felelőtlen kretén hülyeségébe.

2021. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Aha..te piálsz,majd valaki meg álljon helyt helyetted mi? És már azon agyalsz,hogyan úszhatnád meg...a legalja...ennél nincs lejjebb.
2021. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
De fizet csak másnak, hihetetlen hogy mai napig nem tudják az emberek mire fizet a kgfb. És mivel az okozó piált, jogosan él a regressz joggal.
2021. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!