Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Eddig 90 ezer volt a biztosítá...

Eddig 90 ezer volt a biztosításom egy renault thalia autóra, de ez most iszonyatosan megnövelte az allianz. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Jött egy email, ahol írta az allainz hogy az egy éves forduló letelik, mostantól 130 ezret kell fizetnem 90 helyett. Nem nagyon írták le az okát, nem is értem. Velem egyidős haverom, 3000 dízel 230 lovas bmw-re fizet alig többet 130-nál. Jövő héten hívom fel őket hogy ez mi, de hátha valaki tud valamit mondani
2021. máj. 15. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy, hogy azt mondják, eddig ennyit kellett, most pedig ennyit kell. Ők megküldték az ajánlatukat a következő egy éves periódusra, amit nem vagy kötelező elfogadni, mert ez irreálisan soknak tűnik, ennyi információ alapján.

Futtass le egy KGFB kalkulációt valamelyik honlapon (pl netrisk), és nagy valószínűséggel olcsóbb ajánlatok közül válogathatsz majd.

2021. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

...Mivan??


Az én 2000-es évjáratú Peugeot 206-omra 31ezer az éves díj az Uniqa-nál. Hogy engedhetted meg, hogy 130ezerre felmenjen? Válts az évforduló előtt biztosítót, de sürgősen!!

2021. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt pár hiányzó adat, km óra állás, műszaki vizsga időpontja stb. Kitöltöttem, kevesebb lett mint eddig, így már minden ok! Amúgy 21 éves vagyok, és teljesen az enyém az autó, azért ilyen drága a biztosítás.
2021. máj. 15. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Akkor lefuttattál egy kalkulációt, ugye?

:-)

2021. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez kb pont egy 40%-os károkozói pótdíj,volt károd esetleg?

Az allianz oldalán a szerződésmódosítás menüben meg tudod nézni,hogy olcsóbbra tudod e módosítani,néhány adat megadásával.Első körben ezt a lehetőséget nézd meg.

2021. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a link pont oda visz.Itt nézd meg. Kell a szerződésszámod is,meg a rendszám,neved,születési időd.

2021. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már írtam hogy módosítottam hiányos adatokat. Siker volt, 90 ezer lett újra a biztosítás. Nem volt még károkozásom.
2021. máj. 19. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!