Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha nincs pecsét kutya oltási...

Ha nincs pecsét kutya oltási könyvben 1 hiányzik ,de megkapta persze,biztosító felmondja a kutya biztosítást?

Figyelt kérdés

5 hónapos kutyára kötöttem,biztosítást.

Most 2 éves,tavaly nem írták be az oltását,nem tudom igazolni,oltva volt.

A másik kutyát is össze vissza keverték, de ott kaptam bizonylatot és utólag pecsétet is kaptam.

Mindig féregtelenitek, vitamin és orvosi ellátást kap mindkét kutya.

Mit tudok tenni?

Nem betegedtek a kutyám, de soha nem lehet tudni.

Mit kell tennem, hova forduljak?

Köszönöm szépen.



2021. máj. 16. 13:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Be fizettem negyedéves biztosítást kutyákra!

Pici kutyára minden oltás meg van baba kora óta ! Csak a rendszer, tavaly össze omlott és nem tudom igazolni ott voltam ,picur dolgai számítógépen eltűntek.

A másik kutyám , is eltűnt mert egyszerre vittem, de ott volt oltási könyv , és benne volt minden.

Nem betegesek a kutyák, mert vigyázok nagyon rájuk.

2021. máj. 16. 13:42
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Az állatorvosnak tudnia kell mikor oltotta a kutyákat és jegyezni kell a chipen is. Olyan nincs, hogy ő nem tudja, hogy oltotta, nem hivatkozhat a rossz rendszerére, ha volt annyi esze, hogy nem pecsételt oltási könyvbe. :)
2021. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Életemben nem hallottam olyat hogy nincs nyoma egy oltásnak.Oltás után azonnal beírják a kiskönyvbe kézzel aláírással,matricával.Bocsánat,de valami sántít nekem.Attól hogy a számítógépes rendszere éppen akkor összeomlott,írni még csak tudott.
2021. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!