Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Valakinek elmentem a dohánybol...

Valakinek elmentem a dohányboltba. Egy régi ezrest adott nekem és az eladó azt mondta nem tudja elfogadni nekem meg csak az a pénz volt. Azt mondta hogy ezt neki kell kifizetnie, ebből lehet bármilyen bajom?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az a bajod lehet belőle, hogy nem tudtad a cigit megvenni.
2021. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem hogy az eladó fel jelenthet e vagy bármi ilyesmi? Nekem nem baj én nem cigizek a barátomnak baj
2021. szept. 26. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem jelenthet fel.
2021. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszii
2021. szept. 26. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hogy jelentene már fel? Nem hamis volt, csak már nem érvényes.
2021. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként még ha valóban hamis, akkor sem jelentenének fel. Ha 10 darab friss, sorszámkövető (vagy mégrosszabb esetben egyforma sorszámú) hamis pénz lenne akkor igen. De egyetlen hamis ezressel nem foglakozna a hatóság, ők is tudják hogy azt bárhol kaphattad vissza.
2021. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hamis pénz volt csak lejárt de nem az adta akinek mentem a boltba. Köszi a válaszokat, csak ahogy kijöttem a boltból rögtön arra gondoltam, hogy ebből bajom lesz. De örülök hanem
2021. szept. 27. 06:10
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz bajod. Egy, már nem forgalomban lévő pénzzel fizettél volna. Ennyi.

Ezeket a kivonást követő minimum 20 évig be lehet váltani a Magyar Nemzeti Bank bármelyik fiókjában (ingyen).

2021. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a palid volt akinek nem vitted a cigit, akkor szétk***ja a segged, ha a csajod, akkor meg nem lesz ma kufirc!
2021. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
El tudom olvasni,érteni,nem értem.Amennyiben megkaptad a cigit,mi a gond,ha meg nem,akkor mi a gond?Nem érvényes pénzzel fizettél,az eladó meg elfogadta,megkaptad a cigit.Az csúsztatás,hogy neki kell kifizetnie.Annyi a macera benne,hogy a sajátjából berakja és neki kell a bankban vagy postán beváltania.Abban az esetben,ha nem kaptad meg a cigit,akkor mit kell az eladónak kifizetnie?Azt a cigit,amit,nem vittél el?Nagyon nem gömbölyű!
2021. okt. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!