Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ausztriában ki lehet adni a...

Ausztriában ki lehet adni a szabadságot decemberben? Azt hallottam hogy nem, és azt is (ezt viszont több helyen a net is megerősítette) hogy a szabit nem adhatják ki úgy hogy nem is kérdeznek meg.igaz?

Figyelt kérdés

Utóbbi két hétben egy napot kellett bemennem mert kurzarbeit van, se azt nem mondták meg hány százalék a pénz és hogy a szabimmal mi lesz.

Elvileg meg kell beszélni és ha mindkét félnek jó akkor adható ki szabi, engem senki se kérdezett . Attól félek azért 1 napot kellett bemennem mert már a szabim nagy részét erre szánták, jó szar lenne mert így semmit nem lehet tervezni, egy karacsonyozast se otthon ...


2021. dec. 11. 16:29
 1/3 anonim válasza:
Üdv! Bátyám és kedvese a bécsi munkaügyi központban dolgozik és dec. 20-tól-január 4-ig szabadságon vannak. Lehet az ő szektorukra teljesen más szabályozás vonatkozik de az biztos, hogy két hétig itthon lesznek.
2021. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is kurzarbeit-on vagyok, illetve a feleségem is. Heti 10 órát dolgoztathat a munkáltató ebben az esetben. És a nettó fizetésed 90%-a lesz a fizetésed. Szabit is lehet kivenni. Illetve a kurzarbeit igénylő lapot írtál alá?? Mert azt alá kellett írni.
2021. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A heti 10 órát honnan hallani?

Én volt hogy egy héten nem is mentem, volt hogy egyszer, most 3c voltam a héten. Alapból 4x10 órát dolgozok per hét

2021. dec. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!