Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Magyarországon lehetséges a...

Magyarországon lehetséges a TB mellett más egészségbiztositást használni? A konkrét kérdés lejjebb.

Figyelt kérdés
Hollandiában élek, és az intteni biztositási rendszer bár drága, gyakorlatilag a nagyon költséges dolgokra közel 100%osan biztositva vagyok mindenképp egy bizonyos önrész után, ami évente ujra fizetendő. Ha visszamennék magyarországra a TB fizetése mellett gyakorlatilag minden ellátás ingyenes lenne, ám ismerve a magyar korházak állapotát és az állando felszerelés hiányt, nembiztos, hogy a legjobb választás akármilyen problémával is az állami korházakba menni, akiknél alkalom szerűen még kötszer sincs... Azt tudom, hogy magyarországon vannak magánkorházak (ahol a felszerelésben álltalában nincs is hiány), melyek a bennfekvés után szépen be is nyujtják a számlát. A kérdésem az lenne hogy tudok e magyarországon olyan biztositást kötni ami a holland biztositókhoz hasonlo müködési elven támogatná esetelg a magánkorházbol kapott számlák kifizetését? Ha valaki jártas ilyesmiben, megköszönném a segitségét. Bármely más EU országban köthető hasonlo biztositás is érdekelne amennyiben kiterjed egy magyar magánkorházi számlára is.

2016. júl. 10. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,



van.


[link]


ezenkívül hasonló terméke van pl: a Generalinak, Uniqának és Medicovernek.



Én alkusz vagyok, többet írni első körben nem tudok, mint ami a linkelt oldalon van, persze ha kérdésed van, akkor szívesen válaszolok.

2016. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem csak lehet, érdemes. Egészségbiztosítás (és balesetbizt).
2017. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!