Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogyan keresnétek meg vállalko...

Hogyan keresnétek meg vállalkozót/vállalatot pénzügyi termékekkel?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok közvetítő, de eddig csak magánszemélyek hiteleivel és biztosításaival foglalkoztam. Szeretnék nyitni a vállalati szektor felé is, de itt semmilyen tapasztalatom nincs, hogyan kellene megszólítani őket.

Hogyan jutok át a recepcióson, vagy csak lőjjem el, hogy biztosítással kapcsolatban hívom? Hasonlókkal vagyok gondban, hisz így elég könnyű lerázni.



2022. dec. 9. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy!


Pont azért vannak ott a recepciósok, hogy távol tartsák az ilyen pióca ügynököket!

2022. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezed: Kő kóla ?
2022. dec. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Cégjegyzékből szokták. Kibæszott idegesítő a sok szemetet törölgetni meg elküldeni a jó anyjukba ezeket a piócákat.


Ha biztosítást meg egyebet akarok, akkor a banki ügyintézőmet vagy a könyvelőmet kérdezem

2022. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem is értem.... 5 éve csinálja, és még nem jött rá, hogy a legtöbb ember elhajtja melegebb égtájra...?


Cégek aztán végképp nem fognak ügynöktől biztosítást venni...


Én magánszemélyként _ab ovo_ nem veszek SEMMIT ügynöktől. Se MLM, se másféle ügynöktől. Ha valamire szükségem van, akkor eldöntöm én magam.

Semmi szükség arra, hogy egy rámenős ismeretlen gyereket beszéljen a hasamba, hogy miért is jó nekem, ha tőle veszek bármit is. Amire semmi szükségem... :-DDD

2022. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
én néha végighallgatom ezeket unalmamban, egyszer egy ilyen balfèket megzavartam a scriptben, amikor nem engedtem el azt a kérdést, hogy magyarázza el nekem, hogy miért érné nekem meg a szar befektetése, hát nem sikerült meggyőznie, hogy kössek le náluk 15 misit (az más kérdés, hogy rohadtul nem volt ennyi pénzem 🤣), de végül is megmagyarázta, hogy mekkora deal, hogy 10 év után valami 10%kal több lenne a pénzem, és ha fel akarom bontani a lekötést előbb, akkor is visszakapom a pénzem egy részét
2022. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

🤣🤣🤣


Valaki mesélte, hogy egy üdülési jogos ügynök találta be őket.... És ő is nyomta a script-et, de mikor odaért, hogy "ugye szeretnek Önök is nyaralni?", az illető azt mondta, hogy NEM, kifejezetten utálunk.

ERre lefagyott... 🤣

2022. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5 év alatt elég sokat tudtam segíteni az ügyfeleimnek, de örülök, ha ti itt élitek ki a f@szságaitokat.

Amikor felére viszek le egy biztosítási díjat, vagy segítek valakinek a hitelelengedésben, szerintem elég hálás érte. Plusz már engem keresnek meg az ügyfeleim, nem script alapján hívogatok embereket, ahogy a kis világotokban gondoljátok.

A legjobb, hogy olyan emberek írtak ide, akinek fogalma sincs arról, hogy mivel foglalkozom, de osztjátok az észt :D

Ez a platform azért van, hogy válaszoljatok a kérdésre. Ha erre valaki nem képes, akkor legyen már olyan kedves és tovább görget, nem hülyeségeket írogat.

2022. dec. 9. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
5 évig voltam bizt. ügynök, mint te. Életem jó döntése volt hogy abbahagytam. Neked sem késő, de ha jó minden hónapban a teljesítményen és a pénzen stresszelni, hajrá.
2022. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy, miért nem a vezetődhöz fordulsz? Neki tudnia kell, segítenie. Ha nem, akkor gratulálok neki.
2022. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
5 éve olyan profi, hogy a gyk-n kell érdeklődnie
2022. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!