Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lehet kötelezőt kötni ugyanann...

Lehet kötelezőt kötni ugyanannál a biztosítónál, ahol most vagyok, csak Netrisken keresztül?

Figyelt kérdés

Nem egy reklám akar lenni, de jött az értesítés, hogy aktuális lesz a kötelezőm ~ 2 hónapon belül, és kaptam egy árajánlatot is, hogy ennyi lenne a meghosszabbítás.


Netrisken keresztül beírtam az adataimat, és ajánlatnak 10 ezer forinttal olcsóbbat kaptam ugyanannál a biztosítónál, ahol most vagyok.


Ilyenkor köthetem ott Netrisken keresztül akkor is ha jelenleg is annál a biztosítónál vagyok?


máj. 13. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Rége kb 15 évvel ezelőtt még lehetett felmondani és ugyanott újrakötni.

Ma már nem lehet.

máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
de, most is lehet ugyanott újrakötni, de a tarifa nem lehet más. (ha változik az ár az egyebek miatt van, pl van friss km állás, meg pár nyilatkozat amit amúgy is meg lehet adni enélkül hogy olcsóbb legyen)
máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vicces, hogy mint sokéves biztosítós múltú valaki, lepontozzátok 0-ra a valós válaszom :D a tarifa FIX, MEGHIRDETETT. Ugyanaz jön ki, ha nem újrakötöd, hanem frissíted évf. előtt az adatokat, amiket kérni szoktak.
máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!