Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A lak@sbiztosítók mennyivel...

A lak@sbiztosítók mennyivel értékelik túl a lak@sokat,és miért?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Inkabb alul...
2023. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Felül.
2023. jan. 14. 10:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit értékeljenek alul-felül? Van egy biztosított érték, amit kifizetnek, ha megsemmisül a lakás. Ha az nem fedezi az értékét, az a te bajod.
2023. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a ház nem ér harmincat sem, de negyvenre értékelték. Bemond@s alapján. Nem is látt@k.
2023. jan. 14. 12:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor csak annyi van h tobbet fizettek erte, cserebe ha kar van majd ugyis kitalaljak hogy ez nem ert annyit
2023. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van egy átlagos négyzetméterár ami településenként eltér. Ezek szorzatából egy közelítő érték, becslés van, amihez hozzátehető a benn tárolt ingók értéke. Ha lelakott, rosszabb állapotú ingatlan, vagy szerényebben van bebútorozva, akkor a szerződéskötéskor jelezni kell hogy az összeg magas az ingatlan valós állapotához képest, különben ehhez igazodva az időszaki díj is magasabb lesz, aztán meg jön a kárszakértő hogy nem is annyi volt valóban.
2023. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bőven alul van biztosítva alapból, de lehet változtatni. 5 évig biztosítóztam, tudom.
2023. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Spenc2014 ***** válasza:
Nálam alap hogy amikor készen lettünk akkor személyesen jöjjön ki és vegye fel a berendezést a biztosítós ne csak online. Akkor nincs az hogy csak én irkáltam be mindent. Példa nekünk a garázsban ami nem is garázs már van szolárium, szauna ami eleve 5 milla, szóval ha én kötök online és leég akkor kapok rá 3 millát mert garázs autó meg nem volt benne. Így eleve 10M lett rá felírva. A házat magát 130M ra értékelték, és akkor én mondtam még meg milyen ingóságot akarok felvenni. Pl. Nekem van egy nagyon komoly világháborús gyűjteményem nyilván bele vetettem, vagy a feleségemnek a táska gyűjteménye stb... így lett éves 170 ezer de nyugodtan alszok....mondjuk én kértem kiegészítő biztosítasokat is bele pl a járdán elesik valaki előttem a jégen akkor se az én károm legyen stb... érdemes ezért is személyesen hívni és nem online, és nem az olcsó havidíjra kell törekedni
2023. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Nyilván, de te a kőgazdagok szemszögéből nézed a világot, úgy könnyű. Nem mindenkinek van havi 2 milliós jövedelme.
2023. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9: havi 2 misi pedig nagyon nem sok pénz manapság, de a siralmas az, hogy sokan ennek töredékét sem keresik meg. nem a keresőnek siralmas, hanem az országnak-világnak.
2023. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!