Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha nincs csekem(tb befizetés)...

Ha nincs csekem(tb befizetés) hogy tudom másnak befizetni az ő tb jét? ha csek nincs ? van lehetoseg ara hogy bemondom a tajszamat es kifizetem az oszeget?

Figyelt kérdés
nem vok jartas ebbe

2023. jan. 23. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon automatán át tudsz csekket kérni, kiküldik kb. 10 nap alatt. Kell tudnod az adóazonosító jelét, és úgy.
2023. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár át is utalhatod.
2023. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 nap az brutal sok,nem lehet ugy hogy bemek az irodaba es ott kifizetem? kp ba? hogy lehet utalasal?
2023. jan. 23. 13:38
 4/12 krwkco ***** válasza:

Át lehet utalni a 10032000-06055826 számlaszámra.

"Közleménybe mindig 8-cas számmal kezdődő adóazonosítónkat tüntessük fel átutaláskor!"

[link]

De előtte a biztosítottnak be kell jelentkezni a NAV-nál:

[link]

2023. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3: Sajnos nem.

NAV-ponton viszont tudsz azonnal csekket kérni.

Sőt, ha kártyával tudsz fizetni, akkor NAV-ponton azt is tudsz.

2023. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincs bank kartyam,es szamlaszamom se,egy munkas tarsam lenne holnap van meg eselyem a tb t rendezni holnap lene orvosi alkalmasagi mert szerdan mar utaznank dolgozni, szerdaig valahogy elkelene ezt rendeznunk
2023. jan. 23. 13:44
 7/12 krwkco ***** válasza:

"egy munkas tarsam lenne"

Bejelentette, hogy TB-t akar fizetni, mert munkáltató nem fizeti neki?

Olvasd el a második linkemet!

2023. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szoval meg oktoberbe fizetve volt(bejelentett munka) kirugták,se segély se semi,most intéztünk melot neki,nekem tb m fizetve mivel en dolgoztam vegig, de most mas munkahelyre mek mar le is beszeltuk az uj fonokel is,de neki a tb je oktober ota nem volt fizetve,szerdan mar kezdenunk kene dolgozni es holnap kellene alkalmasagi vizsgalat is de ahoz tb rendezni kell,nincs bank kartyam,ha bemek okmany irodaba vagy hova ott letudom rendezni a tartozasat? nincs csekje,kilehet valahogy kp ba fizetni helyete?
2023. jan. 23. 14:11
 9/12 krwkco ***** válasza:

Ezt tudjátok, hogy mennyivel tartozik?

Egyébként ez egy Államkincstári számlaszám a #4-ben. Az államkincstárnak kell befizetni.

Fel tudod hívni a 1811-et és ott megkérdezheted. Kérdezd meg azt is, hogy ha sikerül befizetned, akkor mikor fogja látni az orvos, hogy rendben van.

2023. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ott nem tudjak megmondani menyivel tartozik?
2023. jan. 23. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!