Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötelező biztosítás, bizonylat...

Kötelező biztosítás, bizonylat így oké?

Figyelt kérdés

Nő vagyok ne nézzetek hülyének légyszi.


Elvittem az autót műszakira, hívott a szerelő hogy a forgalmin kívül (amit vittem neki) kell még a kötelezőről a bizonylat.

Na én egész tavaly őszig csekken fizettem. De ősszel qr kóddal, a postai iCsekk applikációban.

Ha az iCsekk appban pdfben letöltöm és kinyomtatom neki az úgy jó?


Azért a kérdés, mert amikor postai úton fizettem mindig oda volt írva a csekkre hogy kötelező bizt. itt meg nincs ráírva, csak a biztosító neve, az összeg, a dátum meg mindenféle azonosítók de az hogy kötelező biztosítás az nem.



2023. jan. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Nem jó, kaptál a biztosítódtól egy igazolást.


(Attól, hogy nő vagy még hülyének nem kell lenni a papírmunkához. Bár mondjuk franc se tudja minek a papír a biztosításról, mert az illetékes hivatal 1 perc alatt lehúzza az adatbázisból az infót)

2023. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet zöld kártya néven küldte a biztosító
2023. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg van már.
2023. jan. 23. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Az miért mentő ok, hogy nő vagy ?


Nagy divattá vált mentesülést kérni a felelősség alól ezzel a kifogással.

2023. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!