Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Prémium egészségpénztárnál a...

Prémium egészségpénztárnál a kifizetések mennyi időt vesznek igénybe?

Figyelt kérdés
Applikáción keresztül töltöttem fel a számlákat, már körülbelül 2 hónapja így csinálom ,de még nem kaptam vissza semmit. Vagy csak egyszer egy évben történik kifizetés?
2023. jún. 12. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Néhány példa:

Június 7-én töltöttem fel a számlát és ma fizetett a pénztár. 5 nap.


Május 27-én töltöttem fel számlát és június 1-jén fizetett a pénztár. 5 nap.


Április 18-án töltöttem fel számlát, 21-én fizetett a pénztár. 3 nap.


Hónapokat nem szabadna igénybe vennie. Ellenőrizd, hogy az egyenleged nem nulla-e…

2023. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk is pár nap, max egy hét szokott lenni.
2023. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

0 az egyenleg. Ez mit jelent?

Teljesen kezdő vagyok😔

2023. jún. 12. 18:44
 4/13 A kérdező kommentje:
A részletes egyéni számlánál viszont ott vannak a feltöltött számlák osszegei
2023. jún. 12. 18:46
 5/13 anonim ***** válasza:

0 azaz nincs pénz rajta.

Így nem tudja a számlákon lévő összeget kiutalni, mert nem fizettél be rá.

2023. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az egészségpénztári kartya össze lett volna a bankkartyammal, csodakártya lett belőle vagy mi. Most ellenőriztem a bankszámlámat és levonták ezeket az összegeket(amiket feltöltöttem számlák osszegei) de én azokat készpénzzel fizettem az orvosnál. Én ezt most már egyáltalán nem ertem.
2023. jún. 12. 19:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Vissza fogják utalni? Mert nekem ez most olyan mintha duplán fizettem volna. Nagyon sok pénzről van szó. Kicsit megijedtem most őszintén szólva
2023. jún. 12. 19:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a leírásod alapján úgy tűnik, duplán fizettél. Miért fizettél csodakártyával és készpénzzel is? Vagy az egyikkel, vagy a másikkal kellene…


Az orvostól követeld vissza, ha tudod bizonyítani hogy nem hálapénz volt amit készpénzben odaadtál, már ha a készpénzátadásodnak nyoma van…

2023. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak készpénzzel fizettem. Nem használtam a kártyát. Kertem számlát az orvosoknál mindig,és feltöltöttem az applikáción keresztül. Viszont az egészségpénztár meg ezeket az összegeket levonta a bankszámlámról is. Tehát duplán fizettem.
2023. jún. 12. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egészségpénztár nem tudja levonni a bankszámládról, csak az orvos, akinek a csodakártyát fizetés céljával átadod.
2023. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!