Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Érdekel ebben az országban...

Érdekel ebben az országban bárkit is élet vagy nyugdíj biztosítás?

Figyelt kérdés
Ezekre specializálódott biztosítós vagyok, de nagyon nem látom hogy fog beindulni a karrierem. Honnan lennének ügyfeleim? A környezetemben akiket meg tudtam kérdezni már van, kaptam címanyagot hideghíváshoz, de ott is vagy van mindenkinek vagy nem is akar és már teszi le a telefont. Nincs több ötletem, hogy találok érdeklődőket. Nem is szerződni, de legalább beszélgetni kicsit.
2023. szept. 25. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Telefonos hívogatással biztosan nem, én is letenném. Mindenki a neten keres biztosítást.
2023. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Na engem pont cold callal húztak be. Független elemző. Jófejnek és kompetensnek tűnt, gondoltam jólvan, adjon befektetési tanácsot, pont volt pár millám aminek helyet kerestem.


Végül a pénzt én magam raktam be tőzsdébe és állampapírba, de küldött 3 opciót nyugdíjbiztosításról, és úgy döntöttem miért ne. Azóta fizetgetem a havi 80-at. Majd 32-35 év múlva kiderül mi lett belőle, amikor elérem a nyugdíj kort.


Viszont amúgy nem látom túl esélyesnek a dolgot. Csóró, rosszul megtakarító, pénzügyekhez nem értő társadalom vagyunk. Szerintem nagyon kevés embert érdekelnek ezek, és akit igen, az megtalálja róla az infót és az opciókat neten.

2023. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De annyian tudnak benne sikeresek lenni, és állítólag ők is hideghívásból kezdték. Akkor mit tudnátok tanácsolni?
2023. szept. 25. 13:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Specializálódj valami másra a területen belül, ami nem az ügyfelek felhajtása.
2023. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

15 éve foglalkozom ezzel,hideghívásom az évek alatt maximum százalékban 3%

a többi ajánlás.Próbálj más irányban gondolkodni,meglevő állománnyal dolgozni,akiknek már van egyéb termékük az adott biztosítónál.És ilyenkor kérdem halkan,hogy hol van a vezető mentorod,akinek éppen az ebben való segítés a feladata?Sok sikert!

2023. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A mentorom adja a címanyagot, de az nagyon vegyes, sok olyan is van benne ahol téves a szám vagy nincs is előfizető. Szoktam vele egyeztetni, hogy mit mondjak, hogy ne csapják rám egyből a telefont, de nem igazán érzem az áttörést. Meg biztat is sokszor, hogy jól csinálom és kitartást, de már egyre kevesebb van.
2023. szept. 25. 14:34
 7/16 krwkco ***** válasza:

"Érdekel ebben az országban bárkit is élet vagy nyugdíj biztosítás?"

Aki akart, annak már van. Akinek nincs, az nem is akar.

Az egyetlen megoldás, ha a nemakarót át tudod változtani akaróvá. Sok beszéddel, jó érvekkel és kábítással. Ez telefonon keresztül nem könnyű, mert csak egy mozdulat és már el is menekült.

2023. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
En a helyedben inditanek egy TikTok csatornat, ahol szorakoztato de megbizhato modon kozvetitenem, hogy ez kinek es miert jo. Sokkal nagyobb bazist el lehet vele erni, mint hideghivasokkal, es sokkal konnyebben is teremtesz bizalmat, foleg akkor, ha a negativ oldalat is bemutatod ezeknek.
2023. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Élet és nyugdíjbiztosítás. Aha. Akkor gondolom ezek nem tipikus kockázati biztosítások, hanem ún. befektetési egységgel kombinált biztosítások.


Na aki ilyenre szerződik az egyszerűen balek.

Legalább is nem tudok elképzelni egy olyan forgatókönyvet, hogy valaki minden körülmény figyelembe véve azt mondja, hogy ez neki egy jó üzlet. Egyedül az ügynöknek jó üzlet, mert ő vastagon le tudja gombolni jutalékkal a klienst.

2023. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Az alábbi feltételeket kell teljesítenie egy unit-linked biztosítást vásárlónak:

-Pénzügyileg nem tudatos

-Nincsenek közgazdaságtani ismeretei

-Bizonytalan, tétova, tájékozatlan, befolyásolható

-Lusta pénzügyeit intézni

-Magas jövedelmű, de megtakarításai allokálásában fantáziátlan


Közöttük keresgélj.

2023. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!