Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Befektetési élet v. baleset...

Befektetési élet v. baleset biztosítást keresek. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most a Chartis Europenál van betegség-,baleset-, és kórházi napi biztosításom.

Fizet:

4500ft/nap kórházban

9000ft/nap intenzíven

2500ft/nap lábadozás


Csak az a bajom vele, hogy nem befektetési. Szóval ha valaki tudd egy ehhez hasonló befektetési biztosítást akkor írjon. Ügynökök jelentkezését is várom.


A díja pedig 1360ft/hó, ennél többet nem is igazán tudnék rá áldozni, a plafon 2000/hó lenne.


2010. nov. 22. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a probléma az elképzeléseddel, hogy ilyen kis havidíjú, befektetéssel kombinált biztosítás nincs.


Ennek az az oka, hogy a biztosító, ha Te továbbra is ugyanazokat a szolgáltatásokat kéred, mint eddig, akkor a biztosító ezt megfizetteti veled. Nem szolgáltat ingyen, vagy sokkal olcsóbban, mint eddig, tehát gyakorlatilag az 1360Ft/hó, az csak költség és csak a maradék (ami jelképes összeg) kerülne befektetési számlára.

2010. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt a plafont szorozd még meg 10-el, és akkor tudsz befektetést csinálni magadnak!! Amit most fizetsz abból egy kanyit sem fogsz kapni kivéve ha kórházba kerülsz,stb. de biztos hogy vannak kritériumai!
2010. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aegon mix-az jó csak az a baj, hogy kb havi tíz lenne. De pontosat csak az adataiddal lehet mondani, én ezzel foglalkozom ha érdekel írj privit.

Rengeteg lehetőség van, de most szerintem ez az egyik legjobb a piacon.

2010. dec. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te a biztosítási ügynökök álma vagy :O))))


Sok ezren álmodoznak róla, hogy őket keresik meg ilyen ügyfelek és nem nekik kell gályázni, hogy egyáltalán szóba álljanak velük. Engem az lep meg hogy sikerült eddig elbújnod előlük, én nem győzöm levakarni őket. ;O)

2012. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!