Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyit költetek havonta...

Mennyit költetek havonta megtakarítással egybekötött élet és baleset biztosításra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 12 ezret. De azóta olvastam már olyat, hogy havi 20 alatt nem éri meg kötni, mert a járulékos költségek alacsonyabb összegnél elviszik az egész kamatot... hát remélem, legalább az értéke megmarad :)
2011. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semennyit, mert az a konstrukció nem éri meg, mióta eltörölték az adókedvezményt a biztosításokra. Vagy takaríts meg, vagy köss életbiztosítást, de ne kombináld.
2011. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ebben annyival nem értek egyet, hogy azért nem éri meg valakinek, mert nem mondják el az un. apró betűs részt, hogy mi mennyibe kerül. Ha tisztán elmagyarázná mindenki , hogy mire megy pontosan a befizetett összeg, akkor nem várná mindenki azt, hogy befizet havi 15e Ft-ot és a végén erre számolja a kamatokat, mert ez így tévhit. Ez kor, nem és dohányzás függő kinek melyik éri meg jobban és hol olcsóbb neki az élet és baleset-biztosítás.
2011. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0 Ft-ot!!!! Örülök, ha hó végéig nem halunk éhen!! :((
2011. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Akkor ott elég nagy gáz van, ezen változtatni kéne, mert ha nem tudtok, akkor vagy akkor haltok éhen ha valamelyikőtökkel történik egy baleset vagy betegség, vagy nyugdíjkorhatárkor. Vagy mellékállás vagy valami, de ez nem túl kecsegtető.
2011. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen sz*rokat nem éri meg kötni.
2011. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha szerinted nem érdemes pár milliót a családodra hagynod miután történik veled valami, hogy ugyanúgy élhessék az életüket mint előtte az rendben van, de én ezt nem nevezném sz*rnak. Habár te tudod, ha ilyen felelősséggel vagy az örökösöd iránt, én sem lennék a helyében.
2011. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én - és a családom - semmiféle biztosításra sem költünk. Így évtizedek óta szép kis summát takarítottunk meg :), merthogy minden hónapban félretettem egy összeget.
2011. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Ez igy van. Erre van a következő mondás:

Nem történt még veled semmilyen baleset vagy betegség? Akkor statisztikailag egyre közelebb vagy ahhoz, hogy történjen.

Már bocsánat de megvan az a kb. 10-20M Ft, ami arra kell, hogy a családod ugyanúgy éljen a halálod után, mint eddig?

2011. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én elég sokat költök biztosítással egybekötött megtakarításokra. Nekem éves díjasaim vannak, meg van eurós is, ezért nem tudom pontosan az összeget hónapra bontva, de legalább 30000 ft-ot.

Egyébként pedig nekem is meggyőződésem, hogy takarékoskodni kell, megtakarítani pedig leginkább a hosszútávon, életbiztosításban érdemes. Egyébként miből fogunk megélni idős korunkban??? Netán a minimális állami nyögdíjból? Vagy taníttatni miből fogjuk a gyerekeinket? Persze nem mindegy, hogy milyen biztosítónak milyen programjába teszünk félre, az biztos.

Én egy nagy múltú, nem annyira ismert társaságot választottam már 5 éve, és egyáltalán nem bánom, sőt!

Úgyhogy csak gratulálni tudok ahhoz, hogy a megtakarításon gondolkozol!

2011. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!