Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Havi 10 ezer forint megtakarít...

Havi 10 ezer forint megtakarítással melyik biztosítási/megtakarítási forma ma a legkedvezőbb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod ismerek olyan embert aki ebben tanácsot tud adni, RTL klubon és TV2-n is ő szokott tanácsokat adni. Mivel kiemelt ügyfele vagyok, és részben a marketingjét én látom el, ezért ha megmondod, hogy én ajánlottalak, akkor foglalkozni fog veled. De nála biztosan nem lesz veszteséged, ő nem egy OVB-s 2 napos kurzust végzett, hanem 2 egyetemet is, és igen magas a tapasztalata, nem hiába hívják TV-k rádiók, internetes portálok.
2011. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz az "értelmes" választ. Piros kezecske ment...
2011. jan. 10. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a céljaidtól, terveidtől. Mennyi ideig szeretnéd "gyűjteni" az összeget és mire fordítanád?

Lakásvásárlás, nyugdíjas korodra gyűjtenél, vagy "csak úgy"-biztonsági tartaléknak?

2011. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak ugy, hogy legyen mihez nyulni, ha baj van!
2011. jan. 11. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok. Hozzáteszem nem vagyok bankár vagy pénzügyi tanácsadó. Nemrég én is utánanéztem néhány lehetőségnek, nekem a legszimpatikusabb a tartós befektetési számla. Itt olvashatsz róla: [link]
2011. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az OTP esetében ennek az OTP Takarékszámla felel meg.
2011. jan. 12. 10:37
 7/12 Gulis válasza:

Véleményem szerint legjobb a valamelyik önkéntes nyugdíjpénztár. Ez persze tartós befektetés.A befizetett összeg 20%-a SZJA kedvezményként érvényesíthető. A tartós azt jelenti, hogy nyugdíjba vonuláskor, illetve 20 év után adómentesen felvehető a teljes összeg. 10 év után pedig a kamatok adómentesen felvehetők, a befizetett összeg összevonandó jövedelemként adózik.

A nyugdíjpénztár gazdálkodásának olyan szigorú szabályai vannak, hogy elvileg a pénz nem úszhat el. A tag 3 portfolió közül választhat és ha nagyobb kockázatút választ, akkor válság idején gondok lehetnek (lásd 2008-2009). De kisebb kockázatúnál biztosan megmarad a pénze + az évi 6-12% hozama + az SZJA kedvezmény és így már semmilyen más forma nem versenyképes. Szerintem.

2011. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezekkel a befektetéses dolgokkal vigyázzál. Nekem 4 éve van unit linked befektetésem, csak buktam vele, legjobb lett volna sima banki folyószámlán lekötés + átváltani euróra.
2011. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A CIB banknak van egy megtakarítási formája: Malacpeersely a neve. Alap feltétel, hogy havi 10 000.- Ft ot tegyél be. Elég jó a kamat, amit havonta jóváírnak, ha egy hónapban kiveszel, mert valamiért szükséged van pénzre, csökkenti a kamatot a teljes összegre. Én két éve nyitottam. Nem leszel ettől a megtakarítástól milliomos, de nem is buksz rajta semmit, sőt a kamatot nyered .
2011. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia!


Szerintem is nagyon jó ötlet az önkéntes nyugdíjpénztár, de én még azért megnézném a UL biztosításokat is. (Befektetési egységekhez kötött életbiztosítás)

Ha még havonta hozzáteszel 2.500 Ft-ot, akkor egy nagyon stabil, tőkeerős céget tudok ajánlani, akinek forradalmi szolgáltatása van. Nagyon ügyfélbarát cég.

Ez a UL azért kedvezőbb, mint az ÖNypt, mert ott igen csekély hozamokat mutatnak fel, igaz állami támogatást is kapsz, de csak az egyéni befizetéseidre. Tavaly ez 30% volt, idén már csak 20%, és hogy mennyi lesz jövőre????!!!!...............

Szívesen segítek kiválasztani a megfelelő megtakarítási formát, ha igényled.

Nem alkusz, vagy bróker cégnél dolgozom, ezt azért hozzáteszem!

Ha érdekel, írj emailt: beatty@citromail.hu


További szép napot!

2011. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!