Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ezekkel az igényekkel mire...

Ezekkel az igényekkel mire lenne érdemes költeni?

Figyelt kérdés

Szeretnék előtakarékoskodni a nyugdíjas évekre, illetve hamarosan gyerekünk lesz, így szeretném bebiztosítani, ha ne adj' Isten történne velünk valami.


Először unit linked jellegű befektetéssel kombinált életbiztosításra gondoltam, de azt olvastam, hogy azt nem érdemes, mert nagy pénzeket kell beleölni, viszont mi nem vagyunk magas keresetűek, szerintem havi 5-10 e ft-nál többet nem tudnánk rá szánni. Azt olvastam 30 e alatt nem érdemes rá költeni, rosszul járnánk.


Tehát egy olyan jellegű megoldás érdekelne, amit akár 20-30 évig is fizethetnék, ha meghalok, megkapja a kedvezményezett, de ha lejár a kb. 20 év, akkor is kapunk egy összegben egy jelentősebb összeget, amit a nyugdíjas évekre tudnánk fordítani jöv. kiegészítés céljára, ami mellett nem élnénk olyan szegény körülmények között, mint amit most a kilátások jósolnak a jövőre nézve.


Remélem megfordulnak itt olyanok, akik tisztában vannak a mostani lehetőségekkel és kínálatokkal.


Köszönöm a választ.


2011. febr. 10. 12:35
 1/6 anonim válasza:
A válasz egyszerű! Provident! Gyors egyszerű kölcsön akár egy nap alatt! Személyi fedezet nélkül.
2011. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de elolvastad a kérdésemet?
2011. febr. 16. 13:40
 3/6 anonim válasza:
Nem!
2011. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amuyg ilyen nincsen amit te leirtál, ha lenne akkro mindenki olyat kötne...
2011. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Van ilyen!!!

Ha valaki többet szeretne róla tudni szívesen leírom, nekem is ilyen van.

2011. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, van ilyen. Azt azért még hozzáteszem, hogy érdemes azért jól körüljárni a dolgot, én is kis jövedelem mellett kezdtem el az öngondoskodást, pontosan ezért folt fontos számomra, hogy biztos, stabil, és jó referenciákkal rendelkező cégnél kössem meg azt. Találtam ilyet egy alkusz barátom segítségével, mindenkinek csak ajánlani tudom!
2011. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!