Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ki ismer egy biztosítási...

Ki ismer egy biztosítási ügyekben jártas, megbízható ügyvédet?

Figyelt kérdés
Baleseti halál biztosításról van szó. Olyan ügyvéd kellene, aki kellően diszkrét, és nem kér milliókat munkadíjul. Van valakinek tapasztalata, ismerőse?
2011. márc. 23. 16:07
 1/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Attól függ milyen kérdésről van szó, mert az ügyvédeknek nem igazán ez a munkájuk.

Baleseti halállal kapcsolatban pénzügyi tanácsadó tud felvilágosítást adni akár JOGI KÉRDÉSBEN is.

2011. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pénzügyi tanácsadó már kevés. A biztosító nem akar fizetni, holott a szerződéses feltételek szerit kellene (nem csak én vélem így, hanem hozzáértő, biztosítással foglalkozó emberek is), ezért valószínűleg per lesz a dolgoból.
2011. márc. 24. 09:26
 3/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha biztosítási feltételek szerint nem fizet/nem tudom miért nem, nem tudom a feltételeket, biztosító nevét sem/, akkor mit mondtak miért nem? Valamivel csak meg kellett indokolniuk. Egyébként még az ügyvéd előtt ott a PSZÁF, akik utolsó bástyaként segíthetnek ebben.
2011. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy miért nem fizet, azt nem szeretném kifejteni, de a halál módja nem egyértelműen baleset. Magas szintű jogértelmezésre van szükség.

Ezért keresek ügyvédet, ez már eldöntött dolog. Köszönöm a jószándékú tanácsokat, de ezeken már túlvagyok.

Ha valaki ismer ilyesmiben jártas ügyvédet, azt megköszönöm.

2011. márc. 24. 13:48
 5/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
2011. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatod van ezek közül valakiről?
2011. márc. 24. 15:24
 7/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Csak találtam az oldalt hátha segít.
2011. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!