Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » AB-AEGON mindenkinek ilyen...

AB-AEGON mindenkinek ilyen sok realhozamot fizet vissza vagy én nézek valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Egyik családtagomnak aki az Erste-nél volt magánnyugdíjpénztár tag mindössze 6000 ft realhozamot írnak amit visszakaphat kb 700 ezer tőke+hozamból. Ezzel szemben én az 1,3 milliómra elvileg 134 vagy 160 ezer körüli összeget kapnék a netes kalkulátor szerint.Többször is megnéztem de ennyit ír. De ez hatalmas különbség a két pénztár között.Létezhet ez?
2011. ápr. 10. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges ugyanis a reálhozam attól függ hogy a mnyp-d hogyan forgatta a pénzed és milyen portfólióban voltál.

az Aegon minden évben a legnyereségeseb pénztárak között volt ő bukta a legkevesebb pénzt míg az Erste szinte mindig a hátsók közt kullogot állandó veszteséggel küszködve.Már ebből látod hogy a te mnyp-d a jobb befektető ő hozta a legtöbb nyereséget.És az sem mindegy milyen portfólióban voltál.

2011. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az AEGON-nál voltam. az egyenlegem 855ezer. Ebből a reálhozam jelenleg 67 ezer de ez naponta változik ám!!! Volt már a kalkulátor szerint 50-40-32-60 és 20 ezer valahány száz forint is. Jó lenne ha ezt a 67-et meg is kapnám de majd az utalás napján mért árfolyam diktálja az összeget!:)
2011. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hm kinek hogyan alakul olyan mint a lottó.

Nekem is Aegon-os 670 ezer az egyenlegem és 7600 ft jelenleg a reálhozam ebből ami naponta változik pár száz forinttal + - ban.Kíváncsi vagyok hogy a kifizetésig egyáltalán marad e ebből a cseppike összegből!

2011. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!