Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Annyi vagy nem annyi az összeg?

Annyi vagy nem annyi az összeg?

Figyelt kérdés
Az ING nyugdíjbiztosítónál voltam pénztártag, év elején megküldték a reálhozam összegét levélben (200000-t). Mostanában viszont hallom hogy az átlagos jövedelműek kb.80000-re számíthatnak. Interneten nem tudom megnézni mert nem ismerem a jelszavam. Most akkor mi az igazság?
2011. júl. 21. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ING a kolléganőmnek is irreálisan magas összeget hozott ki, neki 800.000 Ft-ot írtak. Hát kíváncsi leszek, mert az elmúlt 4 évben ugyanannyit kerestünk, előtte én többet mint ő és nekem egy másik pénztár 8000 Ft-ot írt.
2011. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy nagyon fogunk csalódni!
2011. júl. 21. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én kívánom, hogy megkapd ezt a nagyobb összeget, ahogy a kolléganőmnek is, de szerintem inkább ne számíts semmire és akkor csak pozitívan fogsz csalódni. Inkább ne költsd el előre a pénzt, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz.
2011. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy olvasod -e még ezt a kérdés-választ, de megkaptam az összeget és minimálisat csalódtam.
2011. aug. 3. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, én még várakozok az enyémre. :-)
2011. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!