Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Újabb nyugdíjpénztári kérdés,...

Újabb nyugdíjpénztári kérdés, valaki segítene?

Figyelt kérdés
sziasztok! Az Allianznál kezdtem a pályafutásom, 2005-2006 körül, majd 2009. 11 hóban átléptem az Axához. Már érdeklődtem a reálhozammal kapcsolatban, de nem hajlandók mondani semmit. Közben már rengetegen vagy megkapták a pénzt vagy kaptak értesítőt a 0ft-ról. Nekem semmit nem hajlandók mondani. Folyamatosan aug 31-i határidőt hajtogatnak. Kozben az a vicc, hogy a munkatársam 2008-ban lépett be az Allianzba kb 400.000-res befizetésre 36000ft-ot kapott, én meg közel 800.000-re valószínűsítem, hogy semmit. Miért nem mondanak semmit? Nem hiszem, h nem tudják, jár e valami vagy sem...
2011. aug. 3. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A véleményem szerint, ha kapsz is akkor valami minimálisat, mert 2008-ban volt a válság. Abban az időben a pénztárak mínuszt termeltek. Az AXA-ra sokan panaszkodnak a hozzászólásokban, hogy 0 ft a reálhozam még olyanoknak is akik 1998 óta tagok.
2011. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!