Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Az uniqanál szeretnék megtakar...

Az uniqanál szeretnék megtakarítani. A silver planet részében szeretném lekötni . Valakinek van ilyen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 16:06
 1/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Mint független közvetitő, most bónusszal együtt köthetném, de átnézés után, rengeteg benne a költség, legalább 5-10%-al költségesebb mint a top megtakarítási termékek, nagyon fontos még kedvezménnyel együtt is!

A baj az, hogy rettenetesen sokmindenre vonnak le, van vagy 3-4 különböző költsége és még vételi-eladási 5%-t is levonnak amivel nekem nem szimpi.

2011. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Konkrétan megnéztem a számokat: 10 000 Ft-os havi befizetésre példának:

12% a költsége a tartam végéig alaphangon és pár évig még 10% kezdeti költség. => 22%

Magyarán 10 000 Ft-ból 8 800 Ft kerül befektetésre :(

2011. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen aranyos vagy, közbe írtam privit is de itt is megkérdezhetem hogy én is utána tudok ennek nézni neten pontosan? esetleg tudnál mást ajánlani?
2011. aug. 10. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Én az Allianztól tudok ajánlani megtakarítási lehetőségeket.

Krisztiántól eltérően én csakis kizárólag az Allianzot képviselem , de természetesen ismerem a konkurens cégek megtakarítási lehetőségeit is.

Nem azokét fogom ajánlani amelyikért a legjobb jutalékot kapom (mint általában az alkuszok) hanem csakis az Allianz termékeit.

Ami a költségeket illeti, az Allianzé az egyike a legalacsonyabbaknak(ezt bármely alkusz helyesli-feltéve hogy tudja a költség struktúrát és nem azt nézi hogy alacsony a jutalékkulcs :) ).

Ami még fontos, figyelmesen válaszd ki a pénzintézetet , és nem csak a költségek alapján döntsél hiszen nem mindig a legolcsóbb a legjobb.

Továbbá azt is gondold meg hogy hagyományos megtakarítás vagy befektetési egységekhez kötött befektetés. Nagy különbségek vannak, és sok embert így érte a meglepetés, majd Te kell eldöntsd hogy Neked mi a fontos. Sok kalandor (üzletkötő vagy alkusz) a befektetési egységekhez kötött szerződéstípusokat megtakarításként próbálja hamisan bemutatni de ezek egyáltalán nem azok, hanem lényegében befektetések, és legtöbbjük kockázattal jár(más szóval elveszítheted pénzed). Ezekre vigyázz!

Amennyiben bármi más kérdésed van szívesen válaszolok!

Üdv,

Simon Zoltán

2011. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Amennyiben a biztonság fontos, úgy tudok ajánlani más társaságok programjait, de persze az ajánlathoz több paraméterre lenne szükség, nem is biztos, hogy mindegyik publikus...

2011. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!