Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » CIG Pannonia Életbiztosítóról...

CIG Pannonia Életbiztosítóról (termékeikről) van valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
elsősorban a befektetéshez kötött életbiztosítási része érdekel, de bármi jó mert nem nagyon hallottam még a cégről semmit
2011. ápr. 9. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg ezt: [link] és megtudod, hogy több ezer kisbefektető a tulajdonosa. Közben elég nagy fejesek mozgatják az egészet. Például Ő: [link]

Szóval nem tudom, ha már maga a biztosító is nyitott a tőzsdén és akár Te is vehetsz belőle egy darabot, sőt az is lehet, hogy a saját életbiztosításod befektetéseit a saját biztosítod részvényeiben tarthatod akkor az lehet nagyon jó is, meg iszonyú kockázat is. És szerintem az is hordoz némi kockázatot, hogy kizárólag életbiztosításokkal foglalkoznak. Ha valamit benéznek dől az egész, nem lesz másik üzletág aki megsegítse. Persze ugyanakkor meg jó is kéne legyem mert csak ezzel foglalkoznak. Persze azoknál a biztosítóknál ahol több üzletág van ott is szakértők vannak mégis nagyok a szélsőségek. Én azt mondom mindenkivel legyenek fenntartásaid és olvass utána még mire jó egy életbiztosítás. Mondjuk itt kapsz némi infót [link] Nem titkolom, hogy én is foglalkozom vele és rajtam kívül még sokan vannak itt akik értenek hozzá. Tájékozódj alaposan. És ha gondolod neked is segítek...

2011. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A termékei nem rosszak, illetve pontosítok nem rosszak, ha a megfelelő tanácsadóval találkozol, és megkapod a megfelelő felvilágosítást! (Szerintem a Brókernetet kerüld).

Hallottam pletykákat, ami engem is nagyon foglalkoztat, hogy felszámolási eljárás indult a biztosító ellen, de eddig még nem kaptam sem megerősítést, sem cáfolást, pedig próbálok utána járni.

2011. ápr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a Pannonia vagy a Brokernet ellen?
2011. ápr. 16. 22:09
 4/6 anonim válasza:
A Pannónia ellen
2011. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a Pannónia a szerződések utáni megállapodás szerinti jutalékokat nem fizette ki.
2011. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Talán itt:

[link]

2018. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!