Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Vannak itt Nagykanizsaiak...

Vannak itt Nagykanizsaiak akik az AXA-nál voltak, és nem kaptak reálhozamot?

Figyelt kérdés
Fogjunk össze, és keressük fel a PSZÁF-ot! Az biztos, hogy én nem fogom annyiban hagyni.13 évig fizettem a nyugdijat, és pofátlanul 0-ra hozzák ki a reálhozamot! Nem szabad ezt hagyni!
2011. aug. 14. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Pertárskereső.hu oldalon már megy a panaszáradat, keresd fel. A legtöbb AXA-s és van, aki még több éve fizette a magánnyugdíjat és egy fillért sem kapott.
2011. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. aug. 14. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Az AXA 2008-ban ,amikor a legnagyobb volt a részvény árfolyam magas részvényarányú csomagba tette a pénzt, a válság idején 35%-ot veszítettek, és 2 év kevés volt a hátralék ledolgozásához.Lehet pereskedni,de sajnos a magyarnak semmi pénzpiaci kultúrája nincs,naponta szembesülök ezzel, ha azt mondom kötvény vagy részvény ,azt hiszik káromkodok.

Én a koromnál fogva 25 éve az állami nyugdíjrendszerbe fizetem a járulékot, akkor most kit pereljek ? Az Államot ?

Onnan sem kapok semmit.Ezt az egész reálhozamos cirkuszt be kellene már fejezni.

2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves 2. Ez nem igaz, mert minden évben kiküldték a papírt a teljesítményükről, így 2009-ben és 2010-ben is. Mindig 10% körüli hozamot írtak és hogy benne vannak az első három legnagyobb magánnyugdíjpénztárba. Becsaptak, mert azt hitették el velem, hogy jó helyen van a pénzem. Többször megkerestek más pénztáraktól és azért nem léptem át, mert elhittem a hazugságukat, hogy prosperál a befektetés.

Nekem 2009-2010-ben, csak ebben a két évben volt 80 e ft-os hozamom, szerintük. Akkor mi a lóf....sz van???????

Hülyének nézik az embert, ellopták a pénzünket és majd szépen kivonulnak a piacról. Van eszük. Másképp, mint mások- találó szlogen.

2011. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!