Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » En 4 eve angliaban elek, es...

En 4 eve angliaban elek, es most az apeh keri tolem az igazolast, hogy itt fizetek adot. Egy bizonyos E104-es nyomtatvanyt kernek. Hol tudom letolteni, vagy kerni? Ha itt angliaban, akkor hol, vagy magyarorszagon honnan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha 4 éve kint élsz akkor otthon az apeh nem kérhet semmit tőled.

Jobban mondva az első évedet amikor kijöttél csak azt kellett volna igazolnod.

2007-ben ha év közben jöttél ki,akkor a 2007-es évet kellett volna leadnod az apehnak.Az otthoni meg a kinti állással kapcsolatban.A következő éveket már nem kell.

Tudom mert én is 2007-ben jöttem ki,és én felhívtam az apeh irodát.Be is adtam az első évet.Azóta is kint élek,és soha nem kértek semmit.Itt kint adózom és kész.

Ezek szerint te ezt nem tetted meg.

Kérdés.A TB-det otthon kérvényezted,hogy ideiglenesen szüneteltessék?? Mert ezt is meg kellett volna kérvényezned.Ha nem tetted meg,akkor ebből is lehet gondjaid.

2011. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor kijottem nem mondtam le a tbmet otthon.Ra 3 evre kuldtek bejelento nyomtatvanyt,kitoltottem,es kuldtek egy papirt,hogy minden rendben,igazolva van.Most megint kuldtek levelet h egy E 104-es nyomtatvanyt kell kitoltenem,amig nem addig jarnak ram!Valaki tudna valaszt a kerdesemre????Hol talalom ezt a nyomtatvanyt???Csak ennyit kertem.
2011. szept. 4. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

Apeh honlapján le tudod tölteni

2011. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi.:)Mar kerestem ott is meg az oep honlapjan,de nem talaltam.:((
2011. szept. 4. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Kint kell kérni az ottani TB-től.


"Igazolására az E 104-nyomtatvány szolgál, melyet a tartózkodási hely szerinti tagállam illetékes biztosító szerve állít ki."

[link]

2011. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!