Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » UNIQA lakásbiztosítást érdemes...

UNIQA lakásbiztosítást érdemes kötni? Fizetnek rendesen? Nem kukacoskodnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:17
 1/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%
Az Aegon vagy Union jobban szolgáltat és olcsóbb,tapasztalataim szerint.
2011. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az van és nem érek vele semmit, sőt most nem rég kinn volt a kárszakértő és közölte alul vagyok biztosítva. Természetesen tudom, és már halasztott fizetéssel kötöttem másikat, mivel az évfordulóm dec. 9 lesz. Ebben tudok segíteni írj privátba.
2011. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. Még nem kötöttem náluk, most próbálnak meg átcsábítani. Meggondolom:(
2011. szept. 19. 12:30
 4/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Igazából szerintem ezen nagyon nincs mit meggondolni, lakásbiztosításnál 2 dolog lehet érv, 1 olcsóbb, 2. minőségi a szolgáltatás. Lehet más csak nálam nem prioritás, mert én mindegyikre vihetek megoldást alkuszként, de eddig nem találkoztam olyan emberrel akinek ezen a 2-n kívül más lett volna a kritériuma. A lényeg el kell dönteni melyik fontos, a többit pedig megmutatják a számok, és fontos hogy vesézzétek át a szerződést.
2011. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindegy melyik, csak uniqa ne, oda nem menj, nem írom le mi a véleményem, mert nem jelenik meg a válasz...
2011. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve, a biztosítás arról szól, hogy te fizetsz nekik. Különben nem lenne a biztosítás ekkora üzlet.
2011. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lakásbiztosításra sem fizetett azt mondták ez nem kár.???
2011. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Dehogy érdemes...

Nem fizetnek rendesen, illetve sehogy sem.

De igen, kukacoskodnak, kibúvót keresnek a fizetés alól, szórakoznak veled, hazudnak.

Tapasztalatom alapján írom ezeket.

Az előttem lévő hozzászólás, bár elég régen íródott a jelenhez képest de ugyanez történt velem is.

Uniqa lakásbiztosításom van, volt egy hatalmas felhőszakadás nálunk és kihívtam a kárszakértőt mert beázott a tetőnk és az egyik helyiség plafonja átázott a festés elszíneződött.

kijött a kárszakértő a DEKRA-tól aki nem volt túl kedves...

De nem is ezért hívtam, tette a dolgát majd nagy nehezen kimondta, hogy kb. 15-20 ezer forintot fog a kár helyreállítási költségének megállapítani.

Aláírtuk a jegyzőkönyvet és elment.

Néhány nap múlva érkezett a UNIQA biztosító levele egy síma borítékban, nem is ajánlottan, hogy nagyon sajnálják, de a kárszakértő által hozzájuk benyújtott jegyzőkönyv alapján nem állapítható meg az, hogy a beázás a felhőszakadás következmény ezért sajnos nem tudnak fizetni!

Viszont felhívják a figyelmem arra, hogy a kárszakértő azt meg tudta állapítani, hogy az ingatlan alul van biztosítva és javasolják, hogy ezt korrigáljuk(persze magasabb díjért).

Ami semmit nem ér hiszen nem fizettek egy káresemény bekövetkeztekor.

Szóval én SENKINEK NEM AJÁNLOM őket.

2013. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!