Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » LAkásbiztosítást (Aegon) le...

LAkásbiztosítást (Aegon) le lehet mondani a bizt-i évforduló (dec.18. ) előtt? Az is érdekelne, hogy interneten át lehet-e menni másik biztosítóhoz úgy, hogy ők lejátszák egymás között a dolgot, tehát nem nekem kell intéznem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:01
 1/3 anonim válasza:

Nem tudod megtenni, hogy a két biztire hárítod. Ugyanis írásban kell mindig nyilatkozni, még lemondani is! Évforduló előtt 30 nappal tudod lemondani. Kettőt ne fizess egyszerre, mert fölösleges (drága). Tipp:Ne fizess. ha felszólítanak akkor sem, így díj nem fizetés miatt megszünik, de van egy bibi! Nem tudom, hogy az Aegon behajtó felé adja-e a nem fizetőket. Mostmár van ilyen is. Győződj meg róla. Kérdezősködj. Ha még nem behajtózik akkor a tippet javaslom.

(üdv. egy biztis)

2011. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

A lakáshitel miatt kellett kötelezően kötnöm ezt a lakásbiztosítást,akkor is meg lehet játszani azt,amit írtál?Nem értesítené a biztosító a bankot,hogy nem fizetem a biztosítást? ( jelzáloghitel ) Előre is köszi,ha válaszolsz!

2011. febr. 1. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hiteled van tuti az Aegon kiküldi a banknak hogy felmondtad a biztosításodat ugyanis ők az engedményesek, és a Bank felszólít hogy vigyél be egy élő biztosítást vagy akár felmondhatják a hitelszerződésedet. Amúgy az előző válasz jó ha nem fizeted megszűnik de a neten én még utasbiztosítást se kötnék kivel beszéled meg a feltételrendszert mire fizet mire nem stb ez szerintem bizalmi dolog.
2011. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!