Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van ING életbiztosítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 20:59
 1/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Drága, minden szempontból, bármilyen fajta szerződést ajánlanak van nála jobb.
2011. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mit értesz azon, hogy drága? Már harmadik alkalommal látogattak meg bennünket a képviselői és jövő héten jönnek újra. Nem tudjuk, hogy mi legyen, mert nagyon csábító az ajánlatuk, de emellett félünk a részvényekkel kapcsolatos befektetésektől. Ezen kívül nem nagyon ismerünk más banki ajánlatot így nincs összehasonlítási alapunk.
2011. szept. 24. 20:43
 3/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Azt értem ez alatt, hogy én mint alkusz több pénzintézettel vagyok kapcsolatban. És bármelyik 2 hasonló terméket egymás mellé rakva mindig akadt kiemelkedőbb, mint az övék,(Pl: Aegon, Allianz, Union, Uniqa, Aviva, Generali, K&H és sokan mások. ) magyarul nem tudtak eddig semmiben sem benne lenni a legjobbak között. A különbség az ő munkájuk és az én munkám között az, hogy ők egy termékhez /ING/ keresnek ügyfeleket,fogyasztókat. Én ellentétben elmegyek az ügyfeleimhez, megkérdezem mit szeretnének és ehhez keresem meg a terméket. Vélhetően azért vacillálsz a szerződés megkötésével, mert az nem teljes mértékben a te igényed. Bármikor szívesen a segítek ebben ha azt szeretnéd, hogy versenyeztessük meg a pénzintézeteket köztük az ING-t is és ténylegesen nézzük meg te mit szeretnél és ehhez milyen megoldások vannak.
2011. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozok az előttem szólóhoz. Annyit még hozzáteszek, hogy én egy másik nagy múltú társaságnál indítottam megtakarításos életbiztosítást már 5 éve és elégedett vagyok vele nagyon is. Ja, és abban nincsenek rizikós befektetési egységek, így átlátható, világos. Ha érdekel, akkor kérdezz.
2011. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!