Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthon végezhető telefonos...

Otthon végezhető telefonos operátori munkáról van tapasztalatotok? Érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Már másodjára látok ilyen hirdetést ebben az évben.Széles sávú internet kell hozzá, fényképes önéletrajzzal kell jelentkezni email-ben.

Személyes tapasztalat érdekelne, ha valaki már végez ilyen munkát, vagy próbálkozott.Mik a tapasztalatok?Fizetnek rendesen,vagy kamu az egész?


2011. okt. 29. 11:07
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
60%
Otthon végezhető munkája csak annak lehet, aki otthon üzemelteti a vállalkozását. Minden más otthoni munka kamu, lehúzás, átverés.
2011. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül átverés, de kevés a valódi munka. Ha több százezres havi fizetést ígérnek, akkor jó eséllyel kamu. Ugyanígy gyanús, ha pénzt kérnek (ne adj!).
2011. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hirdetésben nem esett szó a fizetésről, arról sem hogy ők kérnének pénzt.Van bennem bőven gyanakvás, de örülnék, ha nem lenne kamu dolog, mert nagyon érdekelne.Köszönöm a válaszokat, remélem fog írni olyan is, aki próbálta ezt a munkát.Még valamikor nyáron az egész országból kerestek embereket erre a munkára,akkor megváltozott munkaképességűeknek.Most Békéscsabán jelent meg ez a hirdetés.
2011. okt. 29. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
90%-a kamu ezeknek, nagy pénzlehúzás a végén még van olyan hogy te fizetsz nekik.
2011. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezz, aztán ha pénzt kérnek, akkor nem fizetsz. Szerződés nélkül ne dolgozz, a szerződést pedig ne írd alá, csak miután alaposan átrágtad.

Egyébként operátorként jól lehet keresni, de főleg az erotikus operátoroknak, kérdés hogy ez belefér-e neked.

2011. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a munka most pont Engem is nagyon érdekel.


Dolgoztam már telefonos operátorként,egy évet biztos hogy lehúztam és nagyon szerettem.


Nem vagyok már a főváros közelében,így már megfordult a fejemben,hogy milyen jó lenne,ha lenne olyan cég,aki telepítené a programját az itthoni számítógépemre és tudnék itthon dolgozni,olyat,amit szeretek csinálni.


Úgyhogy ha nem mersz egyedül belevágni,hát Én Veled tartok. Legalábbis segítenék utánajárni... Persze ha jó,akkor bevállaljuk. Hol van a hirdetés?

2011. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A hirdetést a békés megyei munkaügyi központ állásajánlatai között találta.Okt.28.volt a jelentkezési határidő, szóval, lehet, hogy már le is maradtam róla, de azért próbálkozni még lehet.

Azóta hallottam egy ismerősről, aki szintén telefonos munkát végzett, csak nem tudom, melyik cégnél.Neki embereket kellett felhívogatnia és egészségügyi termékeket és bemutatókat ajánlani.6 órás munkaidőben.50 000 Ft körül keresett.

Tehát, utolsó válaszoló, a Békés megyei munkaügy álláslistáját, ha átnézed, amennyiben még érdekel, ott megtalálod az operátori munkát.Nem lenne ellenemre, hogy együtt vágjunk bele, de még kicsit bizonytalan vagyok, és a napokban nagyon ritkán tudok gépközelben lenni, úgyhogy nem igérek semmit.

2011. nov. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!