Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ki kell fizetnem a kötelező...

Ki kell fizetnem a kötelező biztosítás hátralévő éves díját, ha 2012 február 7-én jár le a mostani szerződésem, de én váltanék?

Figyelt kérdés

És a bónuszomat ez miként érinti? Elveszítem, vagy megmarad?

Fel kell mondanom a most érvényes szerződést? H

a most megkötöm az újat, akkor az január 1-től lép majd érvénybe, vagy csak február 7-től?


2011. nov. 8. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak évfordulóra mondhatod fel a díjrendezett biztosításod.
2011. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked most nem lehet váltanod, majd csak február 7-étől, azaz január 7-ig kell felmondanod az előző biztosításod és február 7-ig megkötni az újat. Téged ezek alapján nem érint a kötelező biztosítási aktuális kampány.
2011. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Újat hiába akarsz kötni nem fogják figyelembe venni.
2011. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most is felmondhatod a szerződésed DE csak a 2012 febr. 7-i évfordulójára.

Igen, ha váltani akarsz fel kell mondanod majd valamikor, de legkésőbb 30 nappal az évforduló előtt be kell érjen a biztosítóba a felmondás (Nem elég postára adni január 7-én. Ott kell legyen náluk!!!)

Most is megkötheted az újat, de csak febr 7-i kezdettel. ha január 1-re kötöd nem lesz érvényes.

2011. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!