Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha 4 éve az Allianznál,...

Petyus89 kérdése:

Ha 4 éve az Allianznál, amikor magánnyugdijpénztárba kellett belépnem, rámtukmálták, hogy lépjek be az önkéntesbe is, és soha nem fizettem egy forintot sem akkor lehet kifizetendő tartozásom feléjük?

Figyelt kérdés

Összesen két levelet küldtek, egy tájékoztót az elején, és egy egyenlegértesitőt annó 0 Ft-ról,de évek óta semmi mást.

Ma hívott, egy állitólag Allianzos hölgyemény, hogy gond van a szerződésemmel, amiröl én azt hittem megszünt. De bizalmatlan voltam vele, mindenféle személyes adatot bekért volna, holott ö hívott... ezért vannak most kétségeim. Más kapcsolatban nem álltam velük sosem, végül a magánny. pénztárnak sem őket választottam.


2011. nov. 11. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos mi nem tudhatjuk.

Nézd meg, hogy mit írtál alá. Előfordulhat, hogy van vmi féle "számlavezetési" díj, vagy tagdíj vagy kötelezően fizetendő tagdíj, stb.... ahány önyp, annyi szokás.

A legegyszerűbb, ha tőlük kérdezed meg. És ha nem is áll szándékodban a jövőben befizetni rá, akkor szüntessed meg.

2011. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!