Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lemondani es ujrakötni ugyanaz...

Lemondani es ujrakötni ugyanazt a kötetelezö biztositast? Iden is van olyan, hogy lemondva es ujrakötve ugyanaz olcsobb, mintha nem mondanam le?

Figyelt kérdés
Konkretan a Wabardnal volt tavaly. Tavaly lemondva es ujrakötve olcsobb volt. Iden is ugyanez a legkedvezöbb, de most ha jol ertettem, nem kell lemondani hozza... vagy?

2011. nov. 28. 16:51
 1/8 A kérdező kommentje:

A biztosito oldalarol:


"Évfordulós kedvezmény


Személygépjárműre és legfeljebb 3,5t össztömegű tehergépjárműre érvényesíthető abban az esetben, ha a szerződő az előzményszerződését a biztosítási évfordulóra szabályszerűen felmondja és a biztosítási kockázat folytonosságát fenntartva köti meg új határozatlan idejű, 2010. december 31-ét követő kockázatviselési kezdetű kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási szerződését. A Biztosító már meglévő szerződésekre a következő biztosítási időszakra a kedvezményt automatikusan jóváírja.

Mértéke maximálisan 15% lehet."


Akkor most mi van??? HELP!

2011. nov. 28. 17:28
 2/8 A kérdező kommentje:

Szinten a biztosito oldalarol, hogy milyen kedvezmenyek vannak:

"Novemberi kedvezmény


A kedvezmény mértéke 5%. Abban az esetben érvényesíthető, ha az előzményszerződését a biztosítási évfordulóra szabályszerűen felmondja és a biztosítási kockázat folytonosságát fenntartva 2010. november 1-30 között köti meg új kötelező gépjármű-felelősségbiztosítását határozatlan idejű,


2011. január 2-ai vagy azt követő kockázatviselési kezdetű szerződését."

2011. nov. 28. 17:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha lemondom a korabbi, szinten Wabardos kötelezömet, akkor ezeket igenybevehetem? Ha nem mondom le, akkor nem? HELP please!!!
2011. nov. 28. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy alkusz oldalt, és választ kapsz. Igen, van ilyen.
2011. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ertem, milyen alkusz oldalt? Mi az? A netrisk-en neztem meg, melyik a legkedvezöbb, ott ugy jött ki, melyik a legjobb biztosito, hogy mar eleve ki volt irva, hogy eddigi biztosito, es igy gondolom, nem kell felmonani, igy ertendö a dij.
2011. nov. 28. 18:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat, csak nehezen tudok itt leni a gepnel, a kisgyerekeim közben belenyulkalnak, elütik...stb, de ez maskor is igy van, csak igy tudom megoldani es utananezni.
2011. nov. 28. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:

netrisk.hu

Alkusz cég.

2011. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem valtoztatok iden, keptelen vagyok annyi idöt a gepnel ülni, amennyit ehhez kellene. Majd ha a legkisebb is oviba megy... :)

Azert köszönöm a hsz-okat.

2011. nov. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!